Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Lezzet Durağı Yeni Yerine Bekliyor

Erkan Ilik | 03 Nisan 2014 | Eğitim, Güncel, Kültür, Sağlık A- A+

Lezzet Durağı Yeni Yerine Bekliyor

Fethiye de 1988 yılında hayırsever iş adamı İdris Koç tarafından kurulan Akdeniz Pastanesi yeni yüzü ve vizyonuyla Karaçulha’daki üretim tesislerinde unlu mamül satışlarına başladı. En son teknolojik cihazlarla donatılarak günlük üretim kapasitesini artıran Akdeniz Pastaneleri yoğun günlerini yaşarken, Karaçulha mahallesi çalıca mevkiindeki şubesinde ise yapılan iç dizaynı merak edenlerin uğrak noktası haline geldi.

Tasarım için Bile Akdeniz Pastanesine Uğrayanlar Var

Önce çalıdaki şube daha sonra ise üretim fabrikasında büyük değişikler yapan Akdeniz Pastanesi İdris Koç ve çalışanlar gelen müşterilere çeşitli ikramlarda da bulunuyor. Öğretmen, öğrenci ve vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği Akdeniz Pastanesi müdavimlerinin ortak sloganı “değişmeyen lezzetin adı” oluyor.

Vatandaşlar Akdeniz Pastanesi’nin ürünlerinden, fiyatlarından ve hijyeninden oldukça memnun kaldıklarını damak tatlarına hitap edildiğini kaydederek, “çok memnunuz. 1988 yılından bugüne kadar aynı çizgide bu lezzeti tutabilmek çok büyük başarı. Yeni mekan ise çok mükemmel olmuş üretim tesisleri çok temiz”dediler. Akdeniz Pastanesi çalışanları da müşterilerimizin önerilerini de dikkate alarak çalışmalarımızı ona göre de düzenliyoruz. Müşteri memnuniyeti bizim için her zaman önemlidir.”dediler.(FG)

akdeniz pastanesi (19)_640x427 akdeniz pastanesi (30)_640x427 akdeniz pastanesi (31)_640x427 akdeniz pastanesi (33)_640x427 akdeniz pastanesi (36)_320x480 akdeniz pastanesi (43)_640x427

1110 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle