Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Kültür Ve Sanat Günleri Marmaris Fuarında

Erkan Ilik | 14 Mart 2014 | Genel, Güncel A- A+

Kültür Ve Sanat Günleri Marmaris Fuarında

Fethiye Uluslararası Kültür ve Sanat Günleri Komitesi, 15. Turistik İşletmeler Donanımı, Tekstil, Servis Ekipmanları ve Gıda İhtisas Fuarı’na katılarak stant açtı. Komite üyeleri, açılan stantta, bu yıl 7’incisi düzenlenecek olan kültür ve sanat günlerinin tanıtımını yaparak, bilgilendirici el ilanı dağıttı. Fethiye Otelciler Birliği’de (FETOB) fuarda yer aldı.

Fethiye Uluslararası Kültür ve Sanat Günleri Komitesi, 8-11 Mayıs tarihlerinde düzenlenecek olan 7’inci Fethiye Uluslararası Kültür ve Sanat Günleri’nin (FKSG) tanıtımını gerçekleştirmek amacıyla Marmaris’te düzenlenen fuara katıldı. 12-15 Mart tarihlerinde gerçekleşen, Marex 2014 15. Turistik İşletmeler Donanımı, Tekstil, Servis Ekipmanları ve Gıda İhtisas Fuarı’na FKSG Komite üyeleri Mehmet Yılmaz, Serdar Oğuz, Ertürk Orhan ve Zihni Bilgiç katıldı. Komite üyeleri, gün boyunca stantta gelen misafirlere, FKSG’ni tanıtan el ilanı dağıttı.. Ayrıca FETOB’un yayınladığı turizm dergisinde, sanat günleriyle ilgili bilgilerin geniş yer bulduğu dergi verildi.

Fethiye’nin tanıtımını Uluslararası alanda yapmak için yoğun bir çalışma temposunda olduklarını belirten FKSG Komites Üyesi Serdar Oğuz “FKSG, barındırdığı etkinlik zenginliği bakımından birçok turizm bölgesinde olmayan bir etkinlik. Amacımız, Fethiye’de kültür ve sanatla dolu günleri Fethiyelilerle paylaşarak, bu güzel ilçemizin uluslararası alanda tanıtımına katkı sağlamak istiyoruz. Dünyanın birçok farklı ülkesinden etkinliğimize katılım gerçekleşecek. Bu nedenle, FKSG’nin tanıtımını her alanda yapmaya çalışıyoruz. Katılım ne kadar çok sağlanırsa, etkinliğimiz amacına o kadar çok ulaşmış olacaktır. Marmaris’te düzenlenen fuara katılma nedenimizde budur. Marmaris, bizim kardeş turizm ilçemizdir. Turizm hareketliliği bakımından oldukça zengindir. Misafirlerimiz de standımıza yoğun ilgi gösterdi. FKSG olarak 15 Mart’a kadar fuarda yer alacağız” dedi. (FG)

DSC_0597 (1)_640x427 DSC_0606_640x427 DSC_0613_640x427 Kültür Ve Sanat Günleri Marmaris Fuarında (1)_640x480 Kültür Ve Sanat Günleri Marmaris Fuarında (2)_640x385

434 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle