Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Küçükbozbaş, “24 Saat Seydikemerlilerin Hizmetindeyiz”

Erkan Ilik | 13 Nisan 2014 | Güncel, Siyaset A- A+

Küçükbozbaş, “24 Saat Seydikemerlilerin Hizmetindeyiz”

Milliyetçi Hareket Partisi Seydikemer İlçe Başkanı Av. Abdullah Küçükbozbaş seçimlerden sonra ilk açıklamasını yaparak, “3 isimle meclise girmiş olabiliriz. Amacımız hizmet ise rakamın önemi yok nasıl edildiğini görecekler. 24 saat yine halkımızın hizmetinde olmaya devam edeceğiz. Belediye meclis üyelerimiz ve ilçe başkanlığı olarak yapılması gereken her hizmetin takipçisi olacağız bunu kimse unutmasın.”dedi. Küçükbozbaş açıklamasında, “1969 Yılından beri Türkiye siyaseti içerisinde mihenk taşı olan MHP ülkemizin bekasının her daim en büyük güvencesi olmuştur. Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının kurduğu ve nice şehitlerimizin kanlarıyla sulanmış olan Anadolu topraklarında ay yıldızlı bayrağımızın dalgalanacağının ve minarelerimizdeki ezan seslerinin dinmeyeceğinin teminatı da MHP mensuplarıdır. Atamızın bizlere bıraktığı ve gelecek nesillerinde bizlerdeki emaneti olan misakı milli hudutları içerisindeki tüm topraklarımızın bölünmez bütünlüğünün teminatı yine biz ülkücüleriz. Henüz 30 Mart 2014 Mahalli İdareler Yerel Seçimleri yeni geçmişken özerklik, federasyon, eyalet sistemi gibi ifadeler MHP Türk siyaseti içerisinde var olduğu sürece hayal ve rüyadan öteye gidemez. İktidar partisi olan AKP nin de atacağı adımlarda daha dikkatli olması gerektiğini hatırlatmak isteriz. Vatanın bölünmez bütünlüğünü sağlamak adına Peygamber ocaklarında şehitlik mertebesine erişen Mehmetçiklerimize kelle demek, kurtuluş savaşında binlerce şehidimizin kanıyla sulanarak kazanılmış ve kurulmuş Cumhuriyetinin T.C. ifadesini kaldırmak, yıllarca yağmur çamur demeden daha 6-7 yaşlarındayken her sabah yemin ederek, ant içerek girdiğimiz okul sıralarında “Varlığım Türk varlığına armağan olsun” ifadesini yasaklamak yada kaldırmak hiç kimsenin haddine değildir.

30 Mart Yerel seçimlerinin öncelikle Seydikemerimize ve ardından tüm Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına hayırlar getirmesini diliyoruz. Mademki bizler Cumhuriyetle yönetiliyoruz ve ülkemizde demokrasi olduğunu söylüyoruz o zaman seçime de, seçim sonucuna da, halkın iradesine de saygı duymak düşer. Seydikemer’i 5 yıl boyunca yönetecek olan belediyedeki hizmetlerin, belediye meclis üyesi olan 3 arkadaşımızla takipçisi olacağız. Dileriz ve umut ederiz ki Seydikemerimiz için hayırlı işler yapılır.

Bizler seçim sonu açıklamamız için 10 gün bekledik. Çünkü her depremin artçı sarsıntıları olur. Ve seçimin ardından oluşacak olan bu sarsıntıları da görerek daha sağlıklı gözlemler yapmak istedik.

Bir hukukçu olarak maalesef ülkemizde adalette yaşanan erozyonları endişe içerisinde izliyorum, izliyoruz. Seçimler esnasında ortaya çıkan itirazlar, tekrar yapılan oy sayımları, bir öncekiyle hiç alakası olmayan ve ortaya çıkan sonuçlar adayları itirazlara mahkemelere ve adalete sığınmaya itmiştir. Ancak bu durumda dahi her itiraz kabul edilmemiş, yandaş düşüncede olan adayların itirazları kabul görmüş, muhalif düşüncede olan adayların itirazları reddedilmiştir. Altında sandık başkanlarınca imzalı olan oy tutanaklarının sonuçlarının değiştirildiğine dahi tanık olduk. İzmir de 1 tır dolusu Ak Parti üzerine evet mührü basılmış oy pusulasının yakalanmasıyla başlayan 30 Mart seçimlerinin serüveni sandıklardan çıkan sonuçların inandırıcılığının kaybolmasıyla sona ermiştir. Her daim söylenen “Derdiniz varsa sandıkta görüşelim “ifadesinin ne kadar derin anlamda olduğunu da maalesef gördük ve yaşadık.

Biz MHP Seydikemer İlçe Teşkilatı olarak gelecek dönemin hazırlıklarına 31 Mart sabahı başladık. Ancak tüm Seydikemer’li vatandaşlarımızın bilmesini isterim ki bizler siyaseti ibadet olarak gören bir partiyiz. Halka hizmetin Hak’ka hizmet olduğunun bilincinde olan bir partiyiz. Hangi vatandaşımız olursa olsun her an gece gündüz demeden bizlere ulaşabileceğini, telefonlarımızın 24 saat açık olduğunu ve vatandaşımızın hizmetkarları olduğumuzu belirtmek isterim. Son olarak tekrar ifade etmek gerekirse 30 Mart 2014 seçimleri bölgemize ve vatanımıza hayırlara vesile olur inşallah” ifadelerini kullandı.(FG)

 

 

473 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle