Hoşgeldiniz  
..................................................... .................................................... ...............................................

KÖY VE MUHTARLAR DERNEĞİNİ ZİYARET ETTİLER…

Erkan Ilik | 17 Ocak 2014 | Genel, Güncel A- A+

 

KÖY   VE  MUHTARLAR   DERNEĞİNİ  ZİYARET  ETTİLER…

MHP Fethiye Belediye Başkan adayı Mehmet Üyük ve ekibi kurum ziyaretlerine devam etmekteler. Seçim çalışmaları kapsamında gerçekleştirilen ziyaretlerin dünkü durağı ise Köy ve Mahalle Muhtarları Derneği ile İlçe Özle İdare müdürlüğü idi.

 

 

MHP Fethiye Belediye Başkan adayı Mehmet Üyük açıklamasında “Yerel seçimler kapsamında ziyaretlerimiz devam ediyor. Öğleye kadar kurum ziyaretlerimizi gerçekleştiriyoruz, öğleden sonra ise sahaya iniyoruz köyleri ve mahalleleri dolaşıyoruz. Bu günde Köy ve Mahalle Muhtarları Derneği başkanı Hüsnü Çalış’ı ziyaret ettik. Hüsnü Çalış başkanımız il genel meclisi çalışmalarımızda her zaman bizlerin ve Fethiye’nin yanında olmuş bir başkanımız. Köylerimizin ve mahallelerimizin dertlerini sorunlarını her zaman  bize taşıyan bir başkanımız oldu. Biz kendisini çok seviyoruz. Seçimlerden sonra Fethiye Belediyesi başkanı olduğumuz takdirde kendisiyle olumlu bir şekilde çalışacağımıza inanıyorum. Sıcak karşılamasından sonra çok teşekkür ediyorum” dedi.

 

Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Mehmet Üyük “Meclis adaylarımız Şubat ayı ortalarına kadar performansına göre sevdiğimiz arkadaşlarımızı meclis adayı yapacağız. Henüz bir şey söylemek çok erken” şeklinde konuştu. Köy ve mahalle Muhtarları Derneği başkanı Hüsnü Çalış’ da açıklamasında “MHP Fethiye belediye başkan adayımız ve ilçe başkanımız ile yönetimden arkadaşlarımız yerel seçim kapsamında muhtarlar derneğini ziyaret ettiler. Bu ziyaretten dolayı mutluyuz. İl genel meclisi çalışmalarımızda kader birliği yaptığımız arkadaşlarımıza başarılar diliyorum. Ziyaretten dolayı çok teşekkür ediyorum. hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.(FG)

 

422 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 9,2371
EURO 10,7454
BIST 12,7226
ALTIN 525,15

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2021 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle