Hoşgeldiniz  
..................................................... .................................................... ...............................................

Köse Ve Zincirci Ailelerinin En Mutlu Günü

Erkan Ilik | 22 Eylül 2021 | Genel, Güncel A- A+

Fethiye’de Köse Giyim  Mağazası sahibi Mehmet Köse’nin oğlu Efe Köse ile, Cenk Zincirci’nin biricik kızı Buse Zincirci’nin düğün törenine yoğun katılım oldu. Çalış Bahar Beach’da gerçekleşen düğün töreninde genç çift bol bol eğlendi.

Fethiye’nin tanınmış iş insanlarından Köse Giyim Mağazası sahibi Mehmet Köse’nin oğlu Efe Köse ile Buse Zincirci’nin düğün törenine Köse ve Zincirci ailelerinin yanı sıra Fethiye’nin iş, siyaset ve ticaret dünyasından yoğun katılım oldu. Düğün törenine Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’nın yanı sıra, Fethiye eski belediye başkanı Behçet Saatcı da katıldı.

Geleneksel pasta ve takı töreninin de yapıldığı düğün töreninde gelin ve damat bol bol dans edip oynadılar. Köse ve Zincirci aileleri davetlilerle yakından ilgilenirken, Mehmet Köse, düğün törenine katılan ve çiçek gönderen tüm davetlilere teşekkür etti.

Öte yandan genç çift düğünde nikah şekeri yerine davetliler adına Türkiye’ye WWF’ye bağışta bulunarak ülkemizin doğasını korumak için yürütülen çalışmalara destek oldular.

Buse ve Efe çiftine ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

678 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 9,5390
EURO 11,0959
BIST 13,1756
ALTIN 546,95

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2021 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle