Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Kooperatif Başkanları Saatcı İle yemekte Buluştu

Erkan Ilik | 08 Mart 2014 | Genel, Güncel A- A+

Fethiye’de minibüs kooperatifleri başkanları, Fethiye Belediye Başkanı ve Demokrat Parti Fethiye Belediye Başkan adayı Behçet Saatcı yemekte bir araya getirdi. Fethiye Belediyesi’nin yeni sınırları içerisindeki tüm minibüs kooperatif başkanlarıyla yapılan toplantıda Başkan Saatcı, “15 yıl içerisinde biz 1 tane bile minibüs hattı kurmadık. Bizim parayla, akçeli işlerle işimiz olmaz” dedi.

Yemeğe Fethiye Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Yılmaz Cesur ve Ulaşım Hizmetleri Müdürü Fikret Kaynak yanı sıra S.S 18 Nolu Günlükbaşı Çalış Minibüs Kooperatifi Başkanı Ayhan Yiğit, S.S 124 Nolu Sahil Çalış Minibüs Kooperatifi Başkanı İbrahim Kocaman, S.S 22 Nolu Ölüdeniz Minibüs Kooperatifi Başkanı İhsan Kaya, S.S 25 Nolu Kargı Yanıklar Minibüs Kooperatifi Başkanı Muzaffer Aykurt, Yenievler Çalıca Eldirek Çamköy Minibüs Kooperatifi Başkan Hasan Boz, S.S 39 Nolu Karagözler Taşyaka Minibüs Kooperatifi Başkanı Ramazan Tellal, S.S 72 Esenköy Karamersin Minibüs Kooperatifi Başkanı Osman Balcı, S.S 83 Nolu Arpacık Minibüs Kooperatifi Başkanı Ahmet Eker, S.S 108 Nolu Göcek Minibüs Kooperatifi Başkanı Akif Kaya, S.S 180 Nolu Üzümlü İncirköy Minibüs Kooperatifi Başkanı Volkan Aydın, Gazi ve Atatürk Kooperatif Başkanı Bilgay Biber, Karaçulha Erdoğan Lisesi Kooperatifi Hüseyin Küçük katıldı.

“Bizim Akçeli İşlerle İşimiz Olmaz”

Kooperatif Başkanlarını kapıda karşılayan ve hepsinin sorunlarını teker teker dinleyen Saatcı, “15 yıldır Belediye Başkanıyım. Biz geldiğimizde Fethiye 35 bin nüfusu vardı. Şimdi ise Fethiye 15 mahallede 85 bin. Yani yeni Fethiye değil, 15 mahalleden oluşan Fethiye’nin nüfusu 85 bin. Eskiden araba sürülmeyen yollarda şimdi bisiklet sürülüyor. Bu süreç içerisinde biz 1 tane bile minibüs hattı kurmadık. Bizim parayla, akçeli işlerle işimiz olmaz.  Bunlarla işimiz olsaydı, en az 3 tane hat kurulacak yer vardı. Bazı arkadaşlar Muğla bağlantılı bize geldi, hat kurmak istedi. Biz hayır dedik. Zaten bu sektörün sıkıntıları var. Nöbetleşe çalışıyorlar.   Çoluk çocuklarına rızık götürüyorlar. Biz hep sizle birlikte olduk, size sormadan da bir şey yapmadık” ifadelerini kullandı.(FG)

Kooperatif Başkanları Saatcı’yla bir araya geldiler (1)_640x425 Kooperatif Başkanları Saatcı’yla bir araya geldiler (2)_640x425 Kooperatif Başkanları Saatcı’yla bir araya geldiler (3)_640x425 Kooperatif Başkanları Saatcı’yla bir araya geldiler (4)_640x425 Kooperatif Başkanları Saatcı’yla bir araya geldiler (5)_640x425 Kooperatif Başkanları Saatcı’yla bir araya geldiler (6)_640x425 Kooperatif Başkanları Saatcı’yla bir araya geldiler (7)_640x425 Kooperatif Başkanları Saatcı’yla bir araya geldiler (8)_640x425 Kooperatif Başkanları Saatcı’yla bir araya geldiler (9)_640x425 Kooperatif Başkanları Saatcı’yla bir araya geldiler (10)_640x425 Kooperatif Başkanları Saatcı’yla bir araya geldiler (11)_640x425

837 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle