Hoşgeldiniz  
..................................................... ..................................

Kızılay’dan Kaymakam Fırat’a Ziyaret

Erkan Ilik | 05 Kasım 2021 | Genel, Güncel A- A+

Kızılay’dan Kaymakam Fırat’a Ziyaret

29 Ekim- 4 Kasım tarihleri arasında kutlanan Kızılay Hafasında nedeni ile Türk Kızılayı Fethiye Şube Başkanı Burhanettin Tuna ve Kızılay gönüllüleri, Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat’ı ziyaret etti.

Türk Kızılayı Fethiye Şube Başkanı Burhanettin Tuna ve Kızılay gönüllüleri Kızılay Haftası nedeni ile Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat’ı ziyaret etti. Sohbet havasında geçen ziyarette Türk Kızılayının faaliyetleri konuşuldu.

Kızılay’ın Gücü, Eli Her Yere Yetişsin

Tüm Türk halkının  Kızılay Haftasını kutlayan Türk Kızılay Fethiye şube başkanı Burhanettin Tuna “Kuruluş yıl dönümüne denk gelen Kızılay haftasını kutluyoruz. Fethiye’de birçok etkinlik yaptık, bugün de sayın kaymakamımızı ziyaret ettik. Kızılay haftasını kutlamak için buradayız. Tüm Türk halkının, dünyada ki mazlumların Kızılay haftasını tebrik ediyorum. Kızılay’ın gücü, eli her yere yetişsin, daim olsun inşallah” şeklinde konuştu.

Kızılay’ın Önemini Tüm Dünyaya Göstermiş Olduk

Türk Kızılay’ının önemini tüm düyanın öğrenmiş olduğunu belirten Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat “Kızılay haftası münasebeti ile ziyaretlerinden dolayı Kızılay başkanımıza ve ekibine teşekkür ediyorum. Komşu ülkelerinde yaşanan sıkıntılar Kızılay’ımızın ne kadar önemli olduğunu hem bize hem belki de dünyaya göstermiş oldular. Allah kendilerinden razı olsun nerede bir mazlum millet varsa, nerede yardıma muhtaç insan varsa diline, dinine, ırkına bakmadan Kızılay’ımız her daim orada. Bende bu milletin ferdi olarak, bir kaymakam olarak Kızılay ile gurur duyuyorum ve yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

119 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır

Warning: file_get_contents(): http:// wrapper is disabled in the server configuration by allow_url_fopen=0 in /home/gccezzjx/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/lib/kurlar.php on line 38

Warning: file_get_contents(http://api.habermatik.net/v3/d/index.php): failed to open stream: no suitable wrapper could be found in /home/gccezzjx/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/lib/kurlar.php on line 38
DOLAR
EURO
BIST
ALTIN

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2021 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle