Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Keramettin Yılmaz’dan Mega Projeler

Erkan Ilik | 25 Mart 2014 | Eğitim, Güncel, Siyaset A- A+

CHP Fethiye İlçe Örgütü hafta sonu Fethiye Belediyesi Kültür Merkezi’nde projelerini üç boyutlu sine vizyon gösterisi ile açıkladı. Düzenlenen programa Eski dönem Milletvekilleri ve Belediye Başkanları’nın yanı sıra CHP’ye gönül veren yüzlerce isim katıldı. Salona sığmayan kalabalık için FKM önünde de programı izleme sistemi oluşturuldu. Açıklanan sürpriz Projeler Fethiye Halkı’ndan tam puan aldı.

” 31 MART’TA CHP’Lİ BİR BELEDİYE İLE UYANACAĞIZ”

Seçim Komitesi Başkanı Yusuf Ziya Hıra’nın konuşması ile başlayan programda Hıra, “Seçimlere bir hafta kaldı. Bir hafta sonra 31 Mart sabahı CHP’li bir Belediye ile uyanacak tüm Fethiye. Şimdiden hayırlı olsun demek istiyorum. Biz çok uzun süredir Belediye Başkan Adayımız, Meclis Adaylarımız, Kadın Kollarımız, Gençlerimiz hep birlikte 19 Köyümüz, 6 Belde ve Fethiye’de 15 Mahallemiz de çok etkili bir çalışma götürüyoruz. Herkes sanki maaşlı, sigortalı bir personel gibi. Belediye Başkanımız bir güler yüzü ile hepimizi inanılmaz derece de motive ediyor. Bir güler yüz, bir tebessüm bütün yorgunluklarımızı alıyor. Fethiye Halkı’ da bunun farkına vardı. Keramettin Yılmaz’ın tertemiz kalbine, gülen yüzüne inanılmaz bir destek veriyor. Tüm Fethiye Halkı’na tekrar tekrar teşekkür etmek istiyorum” dedi.

Program da ayrıca Belediye Başkan Adayı Keramettin Yılmaz’ın gittiği Köylerde, Beldelerde ve Fethiye Merkezi’nde halkın ilgisini, sevgisini, gerçekleşen coşkulu kalabalığı, vatandaşların sıcak ve samimi karşılamasını anlatan sine vizyon tüm katılımcılara izlettirildi.

İŞTE MEGA PROJELER…

Katılımcıların “İşte Başkan, İşte CHP” sloganları ile adeta çınlayan Fethiye Belediyesi Kültür Merkezi Salonu’nda seçimin son haftasına bırakılan büyük projeler üç boyutlu sine vizyon gösterisi ile açıklandı.

“Asırlardır marka olmayı bekleyen Fethiye’nin her köşesi doğal haliyle. Öyleyse marka yapmalıyız insana kattığımız her şeyi. Öyleyse hep birlikte yenileyelim zamanın ötesine omuz omuza, birlikte ilerleyelim” sözleri ile CHP Fethiye Belediye Başkan Adayı Keramettin Yılmaz’ın projeleri tek tek anlatıldı. İşte CHP’nin çağdaş, modern, yaşanabilir bir Fethiye için projeleri…

” Doğasına ve tüm canlılarına sevgi ve saygı için Yenilenmiş Kuş Cenneti, Rekreasyon Alanı, Kapalı Yüzme Havuzu, Basketbol Sahaları, Düzenlenmiş Halk Plajları, Engellilerimize Engelsiz bir Fethiye, Tenis Kortları, Dalış, Bach Voleybol, Düğün ve Toplantı Salonları, Yelken, Sörf, benzersiz güzellikteki körfeze yakışan Kurvaziyer Gemi İskelesi, Yat Limanı, Yat Çekek Bakım ve İmalat Yeri, Günlük Gezi Tekneleri Bağlama Alanı, Balıkçı Barınağı, tarihi değerlerimize uygun Modern Likya Müzesi, Antik Tiyatro, çevre düzenlemesi yapılmış 12 ay turizme kazandırılmış Likya Kral Mezarı, restore edilmiş Fethiye Kalesi, kültürel mirasın canlandırıldığı sevgi ve barışın sembolü Kayaköy, özlenen Babadağ Teleferik Projesi, güvenlik önlemleri alınmış Paraşüt Pisti, Seyir Terasları, Karaçulha Modern Toptancı Hali, 500 bin kişi kapasiteli yeni Arıtma Tesisi, Fethiye Şehir Stadyumu, Değirmenbaşı Bölgesel Spor Kompleksleri,  yerli ve yabancı Spor Kulüplerine uygun Kamp Alanları, Mesire Alanları, Eğitim Kampüsleri, her mahalleye Sosyal Tesisler, Paspatur’ da yenilenmiş Barlar Sokağı, Körfez içinde Su Sporları Merkezi, Yelken, sörf, Kürek, düzenlenmiş Halk Plajları, Akvaryum, Yeni Kent Girişleri, Yeni Kavşaklar, Modern Cadde ve Yollar.”

“CHP’DE VEFA VARDIR”

Programda Belediye Meclis Üyesi Adayları ile birlikte katılımcılara seslenen ve birlik beraberlik mesajı veren CHP Fethiye Belediye Başkan Adayı Keramettin Yılmaz, “14 ay önce yola çıkmıştım. Elektrik gibi dokuna dokuna çok arttık ve çok büyüyerek bugün bu haftaya geldik. Gördünüz ne diyorlardı; “CHP’de bir çatlak var mı? Acaba biz CHP’nin oyları ile Belediye Başkanı olabilir miyiz? ” dediler, tutmadı. Ardından “Meclisi nasıl oluşturacak? Fethiye’de Meclis kazanır dediler”. Biz hiçbir partiden kırılmış, dökülmüş Meclis Üyelerine hiçbir zaman değer vermedik. Ve her zaman şunu söyledik. CHP’de vefa vardır, CHP’de örgüt vardır, İlçe Örgütü vardır, İl Örgütü vardır, Genel Merkezi vardır. Bir de Büyükşehir Belediye Başkanlığı eklendi. Bir önceki Milletvekillerimiz vardır, şu andaki Milletvekillerimiz vardır. CHP’de emekçiler vardır. Dedik ki; biz hiç rahatsız değiliz. Meclisimiz de oluşur, çalışacak insan da çok dedik. Ve gördüğünüz gibi bu Meclisi hep beraber oluşturduk. Biz 31 tane seçilmiş Meclis Üyesi ve 1 Belediye Başkanına Fethiye artık emanet edilemez. Sizler de yönetimin içinde olacaksınız” sözlerine yer verdi.

“2015’DE İKTİDARIZ”

Keramettin Yılmaz; “Son haftaya geldik. Ne dediler; “projeleri, mi var ?” Ufkumuz büyük, hayat görüşümüz büyük, Avrupa’yı tanıyoruz. Yolumuz bizim Demokrasi, İnsan Hakları, Özgürlük, Cumhuriyet ve Atatürk Devrim ve İnkılapları. Hangi partiden olursa olsun hiç önemli değil. 5-10 yıl önce hangi partiye oy vermiş olursa olsun hepimiz Atatürk’ün evlatlarıyız. Hepimiz Atatürk Devrimleri ile büyüdük. Onun için Türk Ulusu’nun, Türk Milleti’nin aradığı hiç bir ideoloji yoktur.  Büyük Önder şu anda Ülkemiz de yaşadığımız, Devletin raydan çıkması, Cumhuriyetimizin ayağımızın altından kayıyor diye korkmanıza gerek yok. CHP var. Büyük Önder’in kurduğu Cumhuriyet Halk Partisi el koymuştur. Türkiye’nin birleştirici gücü. Türkiye’nin her yerinde herkese kapılarımız açık. Her partiden arkadaşlarımız “Artık bir olalım, birlik olalım, çok olalım, Cumhuriyeti koruyalım, Devleti rayına sokalım” demiştir. 2015’de iktidarız. Hiç şüphem yok. Bizim herkese kapılarımız açık. Kimseyi kovmuyoruz.  Fethiye’de sevgi, güler yüz, dost kapısı bir Belediye’yi 140 bin kişilik Fethiyelilere açıyoruz” ifadelerini kullandı.

CHP Fethiye Belediye Başkan Adayı Keramettin Yılmaz’ın Mega Projeleri’nin açıklandığı programda son olarak, seçim çalışmaları boyunca destek veren herkes de sahneye tek tek davet edilerek, teşekkür edildi.(FG)

chp fethiye belediye başkan adayı keramettin yılmaz fbkm proje tanıtım toplantısı (17)_640x427 chp fethiye belediye başkan adayı keramettin yılmaz fbkm proje tanıtım toplantısı (61)_640x427 chp fethiye belediye başkan adayı keramettin yılmaz fbkm proje tanıtım toplantısı (79)_640x427 chp fethiye belediye başkan adayı keramettin yılmaz fbkm proje tanıtım toplantısı (89)_640x427 keramettin yılmaz projeler (1)_640x360 keramettin yılmaz projeler (1)_640x427 keramettin yılmaz projeler (2)_640x360 keramettin yılmaz projeler (3)_640x360 keramettin yılmaz projeler (4)_640x360 keramettin yılmaz projeler (5)_640x360 keramettin yılmaz projeler (6)_640x360

964 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle