Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Keramettin Yılmaz’dan “ Fethiyeli Lig Projesi”

Erkan Ilik | 03 Şubat 2014 | Genel, Güncel A- A+

Keramettin Yılmaz’dan “ Fethiyeli Lig Projesi”

Bayanlar Boks Şampiyonasında 54 kiloda Türkiye Şampiyonu olan Merve Türkmen’e verdiği destekle ulusal basında da adından söz ettiren Ölüdeniz Belediye Başkanı ve CHP Fethiye Belediye Başkan Adayı Keramettin Yılmaz, Merve Türkmen’in aldığı başarılı derecelerle Fethiye’nin adını Türkiye’ye duyurmasından memnuniyet ve gurur duyduğunu söyledi. Gerek Merve Türkmen gerekse diğer dallardaki tüm sporcuların başarılı olması için desteklerinin devam edeceğini söyleyen Yılmaz “ Bu vesileyle gençlerimize yönelik Fethiyeli Lig Projemizden de söz etmek istiyorum” dedi.

“Geleceğimizin teminatı olan çok sevgili çocuklarımızın ve gençlerimizin kötü alışkanlıklardan uzak, sağlıklı yetişmeleri için çok önemli projelerimiz var” diyen Yılmaz; “Her şeyden önce sporu sadece profesyonellerin yaptığı bir meslek değil, tabana yayarak tüm gençlerin ve çocukların sağlıklı gelişimi için bir yaşam biçimi olarak görüyoruz. Bu nedenle de her mahalleye basketbol ve voleybol takımı kurmayı planlıyoruz. Çocuk ve genç kategorisinde olmak üzere 2 kategoride Basketbol ve Voleybol Takımları kurulacak ve  “Fethiyeli Lig” adı altında bir lig oluşturulacaktır. Çocuklarımızın forma ve tüm gereçleri belediye tarafından karşılanacak olup, sezon sonunda ligde başarılı olan takımlar ödüllendirilecektir. Ayrıca lig sonunda, başarı ve centilmenlik alanında taraftarlardan en yüksek puan alan sporcularımıza öğrenim bursu sağlanacaktır.”dedi.

Yine atletizm, jimnastik, boks, güreş, yürüyüş, bisiklet başta olmak üzere tüm diğer spor dallarına da destek vererek Fethiye’yi amatör spor alanında bir cennete kavuşturacaklarını söyleyen Yılmaz “Gençlerimiz ve çocuklarımız şimdiden müjde veriyorum. Güzel günleri hep birlikte görüp yaşayacağız.” dedi.(FG)

Keramettin Yılmaz’dan “ Fethiyeli Lig Projesi” (1)_640x425 Keramettin Yılmaz’dan “ Fethiyeli Lig Projesi” (2)_640x427 Keramettin Yılmaz’dan “ Fethiyeli Lig Projesi” (3)_640x427

 

685 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle