Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Keramettin Yılmaz’a Vatandaşlardan Tam Destek

Erkan Ilik | 25 Mart 2014 | Güncel, Siyaset A- A+

CHP Fethiye Belediye Başkan Adayı Keramettin Yılmaz, Hıdırlık ve Karaçulha Bucak Mevkilerinde vatandaşlarla bir araya geldi. Yine yoğun bir kalabalık tarafından sevgi seli ve coşku ile karşılanan Keramettin Yılmaz,  vatandaşların sorunlarını dinledi, projelerini anlattı.

Gecesini gündüzüne katan CHP Fethiye Belediye Başkan Adayı Keramettin Yılmaz’a destekler her geçen gün çığ gibi büyüyor. Gittiği her yerde büyük bir coşku ile karşılanan Keramettin Yılmaz, güler yüzü ve içten tavırlarıyla halkın takdir ve sevgisini topluyor.

Keramettin Yılmaz, “Kesinlikle neden oy verdik dedirtmeyeceğim. Her aradığınızda buluşacağız. Acılarımızı ve sevinçlerimizi paylaşacağız. Belediye’nin parasını kendi paramdan daha kıymetli koruyacağıma, haram lokma yemeyeceğime, her şeye açık davranacağıma, sizin sevginize layık olmak için var gücümle çalışacağıma söz veriyorum.” Dedi.

Karaçulha Bucak Mevkiinde söz alan Karaçulha Belediye Başkanı Yusuf Çaylı, “CHP’nin adayına Keramettin Yılmaz’a destek vermenizi rica ediyorum. Bu fırsat bir daha gelmeyecek. Biz 2011 seçimlerinde Ak Parti’yi destekledik. Türkiye Cumhuriyeti tarihinde ilk defa Karaçulha’dan 1. sıra Milletvekili adayı çıktı. Ben Ali Boğa’yı desteklediysem, Karaçulham için destekledim. Ama umduğumuzu bulamadık. Şimdi değişim zamanı geldi. Burada parti gözetmeksizin Keramettin Yılmaz’ı destekleyelim. Keramettin Yılmaz da bizim gibi vatandaşını şehirlisiyle, köylüsüyle seven, güler yüzlü bir adayımız” ifadelerini kullandı.

CHP Fethiye Belediye Başkan Adayı Keramettin Yılmaz ise, kendisine gösterilen ilgi ve sevgiden dolayı teşekkür ederek, ” Bundan sonra su problemi olmayacak. Sorumluluğumuz çok büyük. Herkese eşit su verilecek. Her mahalleye her eve sağlıklı su getirmek en önemli görevimiz. Zaten bir Belediye’nin en önemli görevlerinden bir tanesi su getirmek, yolları, ulaşımı sağlamak, çöpleri almak değil mi? Bunlar boynumuzun borcu” dedi.(FG)

Keramettin Yılmaz'a Vatandaşlardan Tam Destek (1)_640x427 Keramettin Yılmaz'a Vatandaşlardan Tam Destek (2)_640x427 Keramettin Yılmaz'a Vatandaşlardan Tam Destek (3)_640x427 Keramettin Yılmaz'a Vatandaşlardan Tam Destek (4)_640x427 Keramettin Yılmaz'a Vatandaşlardan Tam Destek (5)_640x427 Keramettin Yılmaz'a Vatandaşlardan Tam Destek (6)_640x427

 

432 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle