Hoşgeldiniz  
..................................................................................

Kart Horoz’un geliri Huzurevine teslim edildi

admin | 15 Şubat 2012 | Güncel A- A+

Fethiye Belediyesi Tiyatro ekibinin Kart Horoz adlı tiyatrosu çok beğenilmişti. Bunun üzerine, tiyatro Fethiye Belediyesi Kadın Meclisi, FETAV, Kültür Merkezi ve Huzurevi Müdürlüğü işbirliğinde huzurevi yararına sahnelenmişti. 1.070 TL gelir Huzurevi Müdürü Adem Güngör’e teslim edildi.

Oyundan elde edilen gelir, Fethiye Belediyesi Kadın Meclisi Başkanı Deniz Kader Şarlak tarafından Huzurevi Müdürü Adem Güngör’e teslim edildi. Fethiye Belediyesi Zabıta Müdürü Halime Ok, FETAV Müdürü Dilek Dinçer, FBKM Müdürü Muammer Şahin’in de yer aldığı toplantı ile 1.070 TL’lik geliri teslim alan Güngör, katkıda bulunanlara teşekkür etti.

FBKM Müdürü Muammer Şahin yaptığı açıklamada, “Kart Horoz isimli oyun 7 kez halkımız ile buluştu. Oyunumuzun yönetmeni Huzurevi’nde kalan Saip hocamız olduğu için bir oyunumuzu da kurumumuz adına oynadık. Elde edilen geliri müdürümüze teslim edeceğiz. Fethiye için güzel bir örnek. Bunun devamının geleceğine inanıyorum” dedi.

Kadın Meclisi Başkanı Deniz Kader Şarlak açıklamasında, “Bizim sloganımız, birlikten güç doğar… İşbirliğimiz ile gerçekleştirilen oyunun halkımız ile buluşmasına öncülük ettik. FBKM çalışanlarına desteklerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Etkinliğe teşekkür eden Huzurevi Müdürü Adem Güngör, “Bu tür organizasyonlar takdirle karşılanıyor. Emeği geçen kurum ve yöneticilerine teşekkürlerimi sunuyorum. Huzurevi’ni her türlü destekliyorlar. Onların yanımızda olduğunu bilmek hepimize güç veriyor” ifadelerini kullandı.

 

303 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Fethiye’de Konaklama Fırsatı

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 7,8175
EURO 9,3430
BIST 10,4424
ALTIN 447,55

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2020 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle