Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Karaçulha Üyük’ü Bağrına Bastı

Erkan Ilik | 20 Mart 2014 | Güncel, Siyaset A- A+

Seçim çalışmalarına ara vermeden devam eden Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan adayı Mehmet Üyük baba ocağım dediği Karaçulha’da yoğun ilgi ve coşkuyla karşılandı. Belediye Kültür Merkezini hınca hınç dolduran Karaçulhalılar Mehmet Üyük ve ekibini bağrına bastı. Yoğun destek tezahüratlar altında konuşmasına başlayan Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Cengiz Çay Üyük ve ekibine destek istedi, Çay, konuşmasında  ”Karaçulha hiçbir zaman bizden desteğini esirgemedi. Şimdi bir daha bize desteğinizi verin, 30 Mart bir milat olsun, biz de Fethiye ve Karaçulha’nın çehresini değiştirelim. Üç hilali bayrağımızı Fethiye’de tekrar dalgalandıralım.” dedi.

Bize Danışmayanlardan Hesap Soracağız.

Çay’ın konuşmasının ardından bölgede çok sevilen, Milliyetçi Hareket Partisi Fethiye Belediye Meclis Üyesi 1. sıra adayı Eczacı Nuri Öztürk uzun bir konuşma yaptı. Sık sık alkışlarla konuşması kesilen Öztürk şunları dedi.”Ben Kayaköy’de doğdum ama Karaçulha benim köyüm. Karnımın doyduğu yer. Şimdi bana hizmet etme görevi verdiniz. Sizin desteğinizle ve vereceğiniz oylarla görevimi en iyi şekilde yapmaya çalışacağım. Ben sizin temsilciniz, sizin hizmetkarınız olacağım. Bunu yaparken her zaman sizin istek ve dileklerini öne alacağım, size danışacağım. Bizi köylü, cahil sananlar yanılıyorlar. Onlara acemi olmadığımızı, bize sormadan, danışmadan iş yapanlara sandıkta cevabımızı vereceğiz. Bize sormadan büyükşehir yasasını çıkardılar, beldemizi mahalleye dönüştürdüler. Mahallerimiz birleştirdiler, yaylamızı başka mahallelere bağladılar. Bunu yaparken de bize sormadılar. Allah’ın izniyle iktidar olduğumuzda bunların hesabını soracağız, bu yasayı iptal edeceğiz.”

Karaçulha’yı Ve Tarımı Unutmadık.

Öztürk’ten sonra mikrofonu alan Üyük,  yoğun ilgi ve desteğe teşekkür etti. Karaçulha’nın bir çocuğu olarak Karaçulha’ya en iyi şekilde hizmet etme sözü verdi. Hazırladığı görseller ve slaytlar eşliğinde projelerini anlattı. Üyük konuşmasında ”Diğer adaylar projelerini açıkladılar. Hiçbirisinin projeleri arasında tarım ile ilgili proje yok. Bizim için Fethiye’nin içi dışı diye bir ayrım yok.  Fethiye’nin her yerinde eşit ve adil hizmet vereceğiz. İşte bundan dolayı Karaçulha’yı ve tarımı unutmadık. Belediyemiz bünyesine alacağımız ziraat mühendislerimizle her türlü teknik desteği vereceğiz. Siz bütün gün seralarda çalıştınız, bizi desteklemek için yorgun argın burada toplandınız. Size söz veriyorum ürünüz serada, alacağınız komisyoncuda kalmayacak. Ürün çeşitliliği artırıp daha fazla kazanmanızı sağlayacağız. Hal yasasının uygulanmasının takipçisi olacağız, köylümüzü mağdur ettirmeyeceğiz” dedi. Toplantının ardından Karaçulhalılar MHP ekibini konvoylar eşliğinde uğurladı. (FG)

Karaçulha Üyük'ü Bağrına Bastı (1)_640x426 Karaçulha Üyük'ü Bağrına Bastı (5)_640x426 Karaçulha Üyük'ü Bağrına Bastı (6)_640x426 Karaçulha Üyük'ü Bağrına Bastı (8)_640x426 Karaçulha Üyük'ü Bağrına Bastı (9)_640x426

 

459 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle