Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

“Kalbim Fethiyespor İçin Atıyor”

Erkan Ilik | 30 Mart 2014 | Genel, Spor A- A+

“Kalbim Fethiyespor için Atıyor, Kanım Türkiye için Akıyor” sloganıyla yola çıkan Fethiyespor Taraftarlar Derneği ile Kızılay`ın çalışmasına ilgi ve destek büyüktü. Uğur Mumcu parkının önündeki Kızılay tırı Fethiyespor taraftarlarının akınına uğradı. Fethiyespor futbolcuları, alt yapı futbolcuları ile birlikte Fethiyespor taraftarları insan hayatı için büyük önem taşıyan kan bağışı konusunda oldukça duyarlı davranarak gerekli desteği verdiler.

Kaptan Onur Okan, Taraftarlar Derneği Başkanı Tolga YULUK ile taraftarlar derneği yöneticisi Levent SOYSAL`ın ilk kan bağışında bulunarak kampanyanın öncüsü oldular. Fethiye`de bu kapsamda bir ilk olan kampanyada 7 saatlik bir zaman diliminde 110   ünite kan bağışı yapılarak  bölgedeki duyarlılık artırılmış oldu.

Kızılay Kan Bağışcısı Kazanım Uzmanı Utku BORA ” Fethiyelilerin ve Fethiyespor sevdalılarının hayati önem taşıyan bu kampanyaya gösterdikleri duyarlılıktan ve destekten dolayı çok mutlu olduk. Bu çalışmanın  belirli periyodlarda düzenli olarak yapılması en büyük arzumuzdur. Daha büyük bir katılım ile daha iyi sonuçlar alacağımız inancını taşıyoruz” dedi.(FG)

187 200 fethiyespor

528 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle