Hoşgeldiniz  
..................................................................................

Kadınlar Günü Etkinliklerle Kutlanacak

admin | 06 Mart 2012 | Güncel A- A+

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Fethiye kutlamaları programı belirlendi. Buna göre kutlamalar, 8 Mart 2012 Perşembe günü saat 11.00’de Atatürk Anıtı önünde düzenlenecek törenle başlayacak. Burada Anıta çelenk sunulup, günün anlam ve önemi ile ilgili açıklamalarda bulunulacak. Fethiye Kadın Meclisi tarafından organize edilen ve Fethiye’deki çeşitli sivil toplum kuruluşlarının da destek olduğu 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlama programı kapsamında 8 Mart 2012 Perşembe günü Atatürk Anıtı önünde yapılacak törenin ardından aynı gün saat 12.00’da ‘Fethiye’den Kadın Manzaraları’ isimli fotoğraf sergisi açılacak. Fethiye Turizm Tanıtım Kültür Çevre ve Eğitim Vakfı (FETAV) Kültür Komisyonunun hazırladığı fotoğraf sergisi Fethiye Belediyesi Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlamaları kapsamında Fethiye, Kemer ve Eşen’de konferanslar düzenlenecek. Fethiye Lions Kulübü ve Fethiye Belediyesi Kadın Meclisi’nin düzenlediği,

sponsorluğunu, Daiichi-Sankyo ile Özel Letoon Hastanesinin yaptığı ve Sağlık Bakanlığı Fethiye Devlet Hastanesi ile Yaşam Sevinci’nin desteklediği ‘Meme Sağlığı ve Kanseri Bilgilendirme Konferansı ilk olarak 10 Mart 2012 Cumartesi günü Saat 11.00 ile 13.00 arası Fethiye Belediyesi Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek. Konferansın oturum başkanlığını Fethiye Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Birol Durukan yaparken; konuşmacılar Op. Dr. Sevil Öz ve Jink. Onk. Dr. Hakan Kozinoğlu. Aynı gün Kemer Fatih Restauranttaki konferans saat 14.30’da başlayacak. Buradaki konferansın oturum başkanlığını Fethiye Devlet Hastanesi’nden Op. Dr. Selçuk Arda yaparken, konuşmacılar yine Op. Dr. Sevil Öz ve Jink. Onk. Dr. Hakan Kozinoğlu.

Eşen Belediyesi İkinci Kattaki saat 17.30’da başlayacak konferansın oturum başkanlığını Op. Dr. Ahmet Salim Mimaroğlu yapacak. Fethiye Belediyesi Kadın Meclisi Başkanı Kader Şarlak, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlamalarına herkesi davet etti.

390 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Fethiye’de Konaklama Fırsatı

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 7,8014
EURO 9,3455
BIST 10,3869
ALTIN 444,85

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2020 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle