Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

İnternet kafede dayak iddiası

Erkan Ilik | 29 Nisan 2014 | Güncel A- A+

Fethiye’de müşterisi lise öğrencisi 14 yaşındaki Deniz D.’ye kulaklık değiştirdi diye dayak attığı öne sürülen internet kafe sahibi 41 yaşındaki M.S.S. polis tarafından gözaltına alındı.

Fethiye’nin Cumhuriyet Mahallesi 504 Sokak üzerindeki internet kafeye dün saat 12.30 sıralarında gelen Turizm Otelcilik Meslek Lisesi öğrencisi Deniz D. arkadaşlarıyla oyun oynamaya başladı. Bilgisayarının bozuk olan kulaklığını, yan masadaki kulaklıkla değiştirmek istemeyen Deniz D. internet kafe sahibi M.S.S.’nin hakaretleri sonrası neye uğradığını şaşırdı. Deniz D. korkudan ne yapacağını şaşırırken hırsını alamayan iş yeri sahibi lise öğrencisi çocuğu boğazından tutarak darp etmeye başladı. Deniz D.’yi internet kafenin arka kısmına götürerek tehdit eden M.S.S. daha sonra çocuğu kafeden dışarı attı.

GÖZALTINA ALINDI

Yüzünde, alnında ve boynunda kızarıklar oluşan Deniz D. eve gidince önce dayak yediğini gizlemeye çalıştı. Annesi Neşe D.’nin ısrarı üzerine yaşadıklarını anlatan Deniz D. internet kafe sahibi tarafından dövüldüğünü söyledi. Olayı haberi alan babası Devrim D., Deniz D. ile birlikte iş yerine giderek polis çağırdı. Olay yerine gelen ekipler darp edildiğini iddia eden Deniz D.’yi sağlık kontrolünden geçirmek için hastaneye götürürken, işletme sahibini ifadesi alınmak üzere Fethiye Asayiş Büro Amirliği’ne götürüldü.

“KULAKLIK DEĞİŞTİRDİM’ DİYE”

Yaşadıklarını anlatan lise öğrencisi Deniz D., internet kafe sahibinin kendisini bilgisayarın kulaklığını değiştirdiği için dövdüğünü söyledi. Konuşmakta zorlanan ve boynunda kızarıklıklar bulunan Deniz D., “Oturduğum bilgisayarın kulaklığı arızalıydı. Ben de yan masada boşta duran kulaklıkla değiştirmek istedim. Bu sırada bana küfür etmeye başladı. Boğazımdan tutup duvara yasladı. Sonrada dövdü.” dedi.

“HEM SÖMÜRÜYORLAR, HEM DÖVÜYORLAR”

Oğlunun internet kafe sahibi tarafından darp edildiği için polise şikâyetçi olan baba Devrim D. ise kafe sahibinin “biz çocukla kavga ettik” diyerek kendini savunmasına tepki gösterdi. 40 yaşındaki bir kişinin 14 yaşında bir çocukla kavga edemeyeceğini anlatan baba, “Bir kulaklık için oğlumu darp etti. Kendisinden şikâyetçiyim. Böyle adamlara iş yeri ruhsatı verilmesin. Hem çocuğumuza verdiğimiz 3 kuruş harçlığı sömürüyorlar, hem de dayak atıyorlar.” diye konuştu.(FG)

Fethiye- Internet kafede dayak iddiasi1_640x421 Fethiye- Internet kafede dayak iddiasi3 (Deniz D.)_640x412 Fethiye- Internet kafede dayak iddiasi4_640x427 Fethiye- Internet kafede dayak iddiasi5_640x427 Fethiye- Internet kafede dayak iddiasi6_640x427

5861 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle