Hoşgeldiniz  
................................................

İnşaat Malzemecileri Yemekte Toplandı

Erkan Ilik | 21 Şubat 2014 | Genel, Güncel A- A+

İnşaat Malzemecileri Yemekte Toplandı

Önceki gün Denizatı Restoranda 5 No’lu meslek komitesinin birlik ve berberlik yemeklerinin ikincisi yapıldı. 29 üyenin katıldığı yemek gecenin ilerleyen saatlerine kadar sürdü.

5 nolu meslek komitesinde temsil edilen tüccarların katıldığı yemekte açılış konuşmasını Komite Başkanı Arif Erkin Kandönmez yaptı. Kandönmez oda üyelerinden tespit ettikleri sorunlar ve sıkıntıları yazılı olarak odaya iletmelerini istedi. Böylece sorunlara çözüm bulunabileceği ve hep birlikte daha başarılı olunabileceğini söyledi.

Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Akif Arıcan yemeğe katılarak konuklara Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası’nı ve faaliyetlerini anlattı. Bütçe ve personel konusunu rakamlarla açıkladıktan sonra ağırlıklı olarak oda faaliyetleri hakkında detaylı bilgiler verdi ve soruları yanıtladı. Odanın aldığı hibe destekleri konusunda bilgi veren Arıcan kurulacak olan Fethiye İşletme Fakültesi çalışmalarına da değindi.(FG)

İnşaat Malzemecileri Yemekte Toplandı (2)_640x425 İnşaat Malzemecileri Yemekte Toplandı (3)_640x425 İnşaat Malzemecileri Yemekte Toplandı (4)_640x425

578 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle