Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

İnlice’de Saatcı’ya sevgi seli

Erkan Ilik | 23 Şubat 2014 | Genel, Güncel A- A+

İnlice’de Saatcı’ya sevgi seli

Yaklaşan 30 Mart Yerel Seçimleri öncesinde Fethiye Belediye Başkanı ve Demokrat Parti Fethiye Belediye Başkan Adayı Behçet Saatcı, gittiği her köy ve beldede meydanları doldurmaya devam ediyor. Bu kapsamda Başkan Saatcı, İnlice köyünde halkla buluştu. Meydanı dolduran yaklaşık 500 kişi Saatcı’ya sevgi selinde bulundu. İnlice kıyılarında gençliğinde çok balıkçılık yaptığını belirten Saatcı, “İnlice’nin bir soğuğunu unutmam bir de soktuğu zaman 2 saat ağrı yapan sokarcasını. Bu bölgelerin sorunlarını da biz biliriz” dedi.

Gittiği her köy ve beldede halkın yoğun ilgisiyle karşılanan Başkan Saatcı, İnlice köyünde de meydanları doldurdu. Sunumlar eşliğinde, bölgede akşam mitingi gerçekleştiren Saatcı, İnlice’deki bölge halkı tarafından ilgiyle karşılandı.

“Biz De Parti Ayrımı Yok”

Yoğun katılım sağlayan İnlice halkına seslenen Saatcı, “15 yıl önce toprağa gömdüğümüz particilik, adam kayırma, adamını kollaştırma, adamına göre muamele yapmayı, ya tekrar hortlatacaksınız ya da birlikteliği, kardeşliği, sade ve sadece hizmeti, yerelde particiliği yok sayan bir zihniyete buyurun devam edin diyeceksiniz. Bizde parti ayrımı yok. İzin aldığım zaman ben vekâletimi ama CHP’li ama Ak Parti’li tüm arkadaşlarıma bırakıyorum. Bu belki Türkiye’de bir ilktir. Kendi siyasi partimden tamamen encümen üyesi seçme hakkım varken, diğer siyasi parti gruplarından encümene arkadaşlarımızı alıyoruz. Sen o partilisin, sen bu partilisin bizde yok. Bizde hep kucaklama var” dedi.

İnlice’nin Sorunlarını Halkla Paylaştı.

Bölgenin eksiklerini söyleyen Saatcı, “Burada Sağlık Ocağımız yok. İnlice’yle ilgili İl Sağlık Müdürlüğümüz ile görüşerek burada bir yapılaşma müsaade edilirse, Patlangıç Mahalle’mize yaptığımız gibi bir Sağlık Ocağı yapmak bizim boynumuzun borcudur. Sulama sularımızın olmadığını biliyorum. İçme suyumuzun yetersiz olduğunu biliyorum” dedi. Başkan Saatcı’nın konuşmasından sonra vatandaşlar sevgi gösterisinde bulundu.

inlice de saatcı'ya sevgi seli (5)_1024x683 inlice de saatcı'ya sevgi seli (6)_1024x683 inlice de saatcı'ya sevgi seli (11)_1024x683 inlice de saatcı'ya sevgi seli (12)_1024x683

653 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle