Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

İnlice’de Mhp Rüzgarı Esti

Erkan Ilik | 08 Mart 2014 | Genel, Güncel A- A+

Milliyetçi Hareket Partisi Fethiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Üyük İnlice’de coşku ile karşılandı.

Yaklaşan yerel seçimler öncesinde köy ve beldelerde seçim çalışmalarını sürdüren Mehmet Üyük dün akşam İnlice Köyü’ndeydi. İnlice Köyü’nde kapalı bir salon bulunmadığı için meydanda gerçekleşen toplantıya, İnliceliler soğuk havaya rağmen meydana akın etti. MHP Belediye Başkan Adayı Mehmet Üyük İnlice’nin sorunları ve çözümlerini sunumlar eşliğinde İnlicelilere anlatırken, konuşması sık sık alkışlarla bölündü.

“Çok Amaçlı Salon Sözü”

MHP Belediye Başkan Adayı Mehmet Üyük İnlice Köyü’nün daha önceden tespit ettikleri sorunları ve çözümlerini anlatırken “Bu soğuk havada burada sizi üşütmek istemiyoruz, İnlice için ilk işimiz Çok Amaçlı Bir Salon yapmaktır” derken İnlicelilerden büyük alkış aldı. Üyük, Çok Amaçlı Salonun yanı sıra, 2B ve imar sorunu, balıkçı iskelesi, ara yolların düzenlenmesi, toplu taşıma sorunu, park ve spor alanlarının düzenlenmesi, İnlice Deresi’nin ıslahı, Halk Plajı’nın düzenlenmesi ve parke sorunlarına da değindi.

“Her Zaman MHP”

Mehmet Üyük konuşmasında “Fethiye’yi kalkındıracak olan tek siyasi hareket Milliyetçi Hareket Partisidir, ülkücülerdir. Nasıl ki Türkiye’nin teminatı MHP ise, Fethiye’nin de teminatı MHP’dir” dedi. Konuşma sırasında İnlicelilerin arasından “Her Zaman MHP” diye sloganlar atıldığı dikkatlerden kaçmadı.(FG)

İnlice’de Mhp Rüzgarı Esti (1)_640x425 İnlice’de Mhp Rüzgarı Esti (2)_640x425

 “Bizleri Hiç Boş Çevirmedi”

Mitingde İnlice Köyü Muhtarı Salih Kundakçı’da bir konuşma yaptı. Kundakçı konuşmasında “Milliyetçi Hareket Partisi Fethiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Üyük kardeşim hepimizin bildiği ve her kesim tarafından sevilen sayılan bir kişidir.2009 yılından bu yana Muğla İl Genel Meclisi Üyeliği yapmaktadır. Hakikaten köyümüz için elinden geldiğince çaba sarf etmiş ve güzel hizmetler sunmuştur. Bizleri hiç bir zaman yanına vardığımızda boş çevirmemiş ve tam aksine bizim sorunlarımızı gidermek anlamında büyük gayretler göstermiştir. Kendilerine ve ekibine çıkmış oldukları bu hizmet yarışında başarılar diliyorum” diye konuştu.(FG)

 

 

 

 

567 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle