Hoşgeldiniz  
---------------------------------- ------------------- ------------------ ------------------

İlçe Sportif Turizm Kurulu Toplantısı Yapıldı

Erkan Ilik | 21 Şubat 2014 | Genel, Güncel A- A+

Fethiye’de oluşturulan İlçe Sportif Turizm Kurulu; 2014 yılında bölgemizde yapılacak Turizm Amaçlı Sportif Faaliyetlerin gerçekleşeceği parkur alanlarını görüştü.

2014 yılında bölgemizde denizde ve karada yapılacak tüm Turizm Amaçlı Sportif Faaliyetlerin gerçekleşeceği parkur alanlarını belirlenmesi için Fethiye Kaymakamlığı Toplantı Salonunda İlçe Sportif Turizm Kurulu toplantısı yapıldı. Fethiye Kaymakamı Ekrem Çalık başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya İl Kültür ve Turizm Müdürü Kurul 2. Başkanı Dr. Kamil Özer, Fethiye Sahil Güvenlik Bot Komutanı Hasan Yaşar, Göcek Sahil Güvenlik Bot Komutanı Hüseyin Sağatekin, İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Hüseyin Tarakçı, Fethiye Liman Başkan V. S. Yavuz Karaaslan, Göcek Liman Başkan V. Muhittin Yılmaz, Deniz Ticaret Odası Başkanı Şaban Arıkan, TÜRSAB Başkanı Süleyman Kaya ve Fethiye Turizm Bürosu Sorumlusu Güler Uymaz katıldılar.

Toplantıda, bölgemizde yapılan kara ve denizdeki turizm amaçlı sportif faaliyetlerinin parkur alanları ve her faaliyet için uygulanması gereken kurallar görüşüldü.(FG)

İlçe Sportif Turizm Kurulu Toplantısı Yapıldı_640x480

259 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 8,4716
EURO 10,2729
BIST 11,9624
ALTIN 508,32

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2021 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle