Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Holı̇dent Dı̇ş Hastanesı̇’nden Fethı̇yespor’a Büyük Destek

Erkan Ilik | 25 Ağustos 2022 | Genel, Güncel, Spor A- A+

Fethiye’nin ilk A tipi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Holident ,2022-2023 sezonunda Fethiyespor’un resmi sponsorlarından biri oldu.

Holident’in adı artık Fethiyespor’un müsabakalarda giyeceği şortlarda yer alacak.

Hastane ortaklarından Diş Hekimi Çağatay Aras ve Diş Hastalıkları ve Cerrahisi Uzmanı Tonguç Kavasoğlu , Fethiyespor Başkanı Esat Bakırcı ve yönetim kurulu üyelerinin katıldığı imza töreni Fethiyespor kulüp binasında gerçekleşti.

Kurucu ortak Diş Hekimi Çağatay Aras , sponsorlukla ilgili görüşlerini şu sözlerle dile getirdi:’ Holident 18 yıldır özellikle uluslararası arenada ilçemizin adını duyuran bir Fethiye markasıdır. Bugün bu markamızı ilçemizin üst kimliği olan Fethiyespor’la buluşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz . Bizim amacımız bu birlikteliğin amatör branşlarda da devam ederek uzun yıllar sürmesidir.

Ülkemiz de kulüplerimizin yükü genelde başkanların omzundadır. Biz Esat başkanımızın omzunda ki yükü bir nebze hafifletebilmek için buradayız. Emeği geçenlere teşekkür ederiz .’

Diş Eti Hastalıkları Uzmanı Dr. Dt . Tonguç Kavasoğlu ,’ 2014 yılında Fethiye’de doğan Holident markası altında hem Fethiyelilere hem de yabancı misafirlere a’dan z’ ye tüm diş tedavilerini sunarak Fethiye’nin yurtdışında sağlık hizmetleriyle anılmasına katkı sağlıyoruz. Bugün burada Fethiyespor’un geçen yıl elde ettiği başarıyı sürdürmesi için bir araya geldik. Fethiye’nin yarattığı kendi markalarıyla öne çıkan değerlerine sahip çıkması Fethiye’nin yarattığı başarının bir göstergesi . Dileriz bu başarı, Fethiyeli genç sporcuların da önünü açar ve tüm branşlarda Fethiyeli gençlerin temsiline şahit oluruz .’

Fethiyespor Başkanı Esat Bakırcı : ‘Yapılan anlaşmanın hem Fethiyemize hem de Fethiyespor’umuza hayırlı olmasını temenni ederiz. ‘ açıklamalarında bulundu.

52 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle