Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Hıdırlık Ve Deliktaş’ta Üyük Çoşkusu

Erkan Ilik | 28 Mart 2014 | Eğitim, Güncel A- A+

Milliyetçi Hareket Partisi Fethiye Belediye başkan Adayı Mehmet Üyük açık hava toplantılarına soğuk havaya rağmen Hıdırlık ve Deliktaş’ta devam etti. Çıktığı bir canlı yayın programının uzaması üzerine açık hava toplantısına bir saat gecikmeyle gelen Üyük dağılmayıp kendisini sabırla bekleyen mahalle sakinlerine teşekkür etti. Seçildiği takdirde kendisine ve ekinine destek olan, yalnız bırakmayan Fethiye halkına en iyi şekilde hizmet ederek, gösterilen bu teveccühünü karşılıksız bırakmayacağını söyledi.

Üyük: ”Rant Kapısı Değil, Ekmek Kapısı Açacağız.”

Ekip olarak derslerine çok iyi çalıştıklarını, Fethiye’nin köy köy, mahalle mahalle sorunlarını, eksiklerini belirlediklerini belirten Üyük Hıdırlık sakinlerine şunları söyledi. ”Biz, seçildiğimiz takdirde ekonomik ve kültürel olarak gelişmiş, huzurun ve refahın hakim olduğu, insanların akşam evlerine gönül rahatlığıyla gideceği bir Fethiye hayal ediyoruz. Bunun için ekip olarak çok iyi çalıştık. Fethiye’yi köy köy, mahalle mahalle gezip sorunları tespit ettik, insanların dertlerin, isteklerini sorduk. Elde ettiğimiz bu bilgiler ışığında projelerimizi hazırladık. Bizim projelerimiz arasında uçuk kaçık, uygulanması imkansız projeler yok. Hepsi az bir bütçeyle, kısa zamanda hayata geçirilecek projeler. Belediyeyi birileri için rant kapısı haline getiren değil, halkımız için istihdam yaratan, ekmek kapısı açan projelerdir. Örneğin kuracağımız kilitli parke fabrikasında hem parke ihtiyacımızı ucuz olarak karşılayacağız, hem de 30 -40 kişiye iş imkanı sağlayacağız. Halkımızdan yol katılım payı da almayacağız bu da çabası.“

Açık hava toplantısına Deliktaş mevkiinde devam eden Üyük,  burada ekip arkadaşlarını halka tanıttı ve 30 Mart yerel seçimlerinde partisine büyük şehirde, Fethiye’de destek istedi.

Üyük : “ 30 Mart Fethiye Ve Türkiye İçin Milattır” 

30 Mart yerel seçimlerinde çıkacak sonuçların Türkiye genel siyaseti açısından çok önemli olduğunu vurgulayan Üyük : “ Ülkeyi 12 yıldır yöneten bir siyasi güç var. Bu güç maalesef ki milleten aldığı emanete iyi sahip çıkamamıştır. Bugün Türk milleti bile tartışmaya açılmış, Türk devlet yapısı zaafa uğratılmıştır.30 Mart’ta sandıktan çıkacak sonuç iktidara sert bir uyarı olacaktır. Milletin emanetini ve vekaletini hoyratça kullananlar, görevlerinin vekillik olduğunu, hizmetkarlık olduğunu unutmuşlardır. Koltuklar, makamlar hiç kimseye babalarından miras kalmamıştır,  makam sahipleri bir gün o koltuklardan ineceklerini, halkın arasına karışacaklarını unutmasınlar. 30 Mart milattır, 30 Mart hesap günüdür. 30 Mart güç zehirlenmesi yaşayanlara hem Fethiye’de hem de bütün Türkiye’de hesap sorma günüdür.”dedi.  (FG)

Hıdırlık Ve Deliktaş’ta Üyük Çoşkusu (2)_640x425 Hıdırlık Ve Deliktaş’ta Üyük Çoşkusu (3)_640x425 Hıdırlık Ve Deliktaş’ta Üyük Çoşkusu (4)_640x425 Hıdırlık Ve Deliktaş’ta Üyük Çoşkusu (1)_640x425

700 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle