Hoşgeldiniz  

Göz Kapağı Düşüklüğü Ameliyatı Yapılıyor

admin | 26 Eylül 2011 | Sağlık A- A+

Fethiye’de bulunan Kartalgöz Göz Hastalıkları Merkezi gerçekleştirdiği ptozis yani göz kapağı düşüklüğü hastalığı tedavileri ile beğeni topluyor. Üst göz kapağının normalden daha düşük olduğu durumlara verilen ptozis yani göz kapağı düşüklüğü hastalığı artık tüm Türkiye’de olduğu gibi Fethiye’de tedavi edilebiliyor. Fethiye’de yaşayan ptozis hastaları önceki yıllarda bu rahatsızlıklarının tedavisi ve ameliyat için İzmir ya da Antalya gibi büyük şehirlere gitmek zorunda kalıyorlardı. Hastalar için yorucu olan ve zaman kaybettiren bu yöntem ekonomik bir yükü de beraberinde getiriyordu. Fethiye’de bulunan Kartalgöz Göz Hastalıkları Merkezi gerçekleştirdiği ameliyatlarla hem hastaları sağlığına kavuşturuyor hem de tedavi sürecini zor ve zahmetli olmaktan çıkarıyor.

YILLARDIR ARADIĞI ŞİFAYI YANIBAŞINDA BULDU

Fethiye’de yaşayan ve şuan 19 yaşında olan Hatice Nazlı Kıcır, doğuştan yaşadığı göz kapağı düşüklüğü sorunu nedeniyle ilk kez 5-6 yaşlarında İstanbul’da doktora gitti. Doktorlar, ailesine 18 yaşına kadar beklenmesi gerektiğini söylediler.

Hatice Nazlı Kıcır büyüdükçe fotoğraflardaki görüntüsünden rahatsızlık duymaya başladı ve yeniden tedavinin yollarını aramaya başladı.

Üniversiteyi de kazandığı için artık ameliyat olmaya ve yeni okuluna yeni görüntüsüyle gitmeye karar veren Nazlı Kıcır, Fethiye’deki hastanelere gitti, doktorlara danıştı. Muayene olup görüştüğü doktorlar Nazlı’ya bu ameliyatı Fethiye’de yapmadıklarını belirterek İzmir ya da İstanbul’daki konunun uzmanlarına yönlendirdiler. Göz kapağı düşüklüğü ameliyatı, estetik anlamda da ayrı bir önem taşıdığı için hastane ve doktor araştırmalarına devam eden

Nazlı Kıcır, Fethiye’deki uzman ve doktorları araştırırken internetten KartalGöz Göz Hastalıkları Merkezi’ne ulaştı. Hastane doktorlarından Op. Dr. İzzet Güngörmüş ile görüşen Nazlı Kıcır, bu ameliyatından Fethiye’de de yapıldığını duyunca sevinçten havalara uçtu. Kartalgöz Göz Hastalıkları Merkezi’nde 45 dakika süren başarılı bir ameliyatın ardından evine dönen Nazlı, “Başka illere giderek çok zor ve masraflı bir süreç yaşayacağımı düşünürken kısa sürede sağlığıma kavuştum. Ameliyattan hemen sonra evime geldim. doktorum İzzet bey’e teşekkür ediyorum” dedi.

964 Kez Görüntülendi.
Etiketler: , ,
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Fethiye’de Konaklama Fırsatı

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 7,4172
EURO 9,0108
BIST 10,1467
ALTIN 443,82

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2021 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle