Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Gezen Bilir’de Bu Hafta Fethiye Tanıtılacak…

Erkan Ilik | 24 Nisan 2014 | Güncel A- A+

 

Fethiye, Kon TV’de İhsan Genç’in sunduğu Gezen Bilir programında tanıtılacak. Geçtiğimiz günlerde ilçemizde çekimlerini tamamlayan Gezen bilir ekibi, belgeseli tamamlayarak 25 Nisan Cuma günü, saat 22:30 da yayınlayacak. Programda Fethiye’nin tarihi, turistik ve kültürel değerleri anlatılacak.

Turizm sezonunun yaklaşması ile birlikte ilçemiz Fethiye, KON TV’de İhsan Genç’in sunduğu Gezen Bilir programında tanıtılacak. Geçtiğimiz günlerde ilçemizde çekimlerini tamamlayan Gezen bilir ekibi, gezi belgeselini tamamlayarak 25 Nisan Cuma günü, saat 22.30 da yayınlayacak. Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı ile de röportaj yapan Gezen Bilir ekibi, Birçok bölgeyiz gezdiklerini ancak en güzel bölgenin Fethiye’nin olduğunu dile getirdi. Ekip,  belgeselde Fethiye’nin tarihi, turistik ve kültürel değerlerini ele alacaklarını belirten Kon TV Gezen Bilir Programının yapımcısı ve sunucusu İhsan Genç “İç Anadolu bölge televizyonumuz Kon TV’de 2009 yılı Aralık ayından itibaren yayınlanmakta olan Gezen Bilir isimli gezi belgesel programının yapımcı ve sunucusuyum. Programımız Kon TV’de cuma akşamı 22.30’da yayınlanmakta. Anadolu’da kırkın üzerine il ve dünya üzerinde altı ayrı ülkede yapmış olduğumuz programlarla ülkemiz ve dünya üzerinde birçok insan tarafından takip edilen bir gezi belgeselidir. Programımız türü gereği genel izleyici kitlesine ulaşan yedi’den yetmiş yedi’ye herkesin zevkle izleyebileceği niteliktedir. Ancak iyi bir ekip çalışmasının mahsulü olarak ortaya çıkan gezi belgeselleri kültüre hizmet eden önemli bir türdür. Gezi ve gözlemlerden aldığımız farklı bakış açısı ve edindiğimiz izlenimlerle ulaştığımız yerlere daha tarafsız bir şekilde bakıp yalın haliyle o yeri yansıtmak programımızın en başta gelen özelliğidir diyebilirim. Alışılmış gezi programlarından farkımız olarak gezilerimizi belgeselleştirerek formatımızı bu ölçüde belirlememizdir.Bu kapsamda en keyif aldığımız yerlerden bir tanesi olan bu güzel Fethiye ilçemizi kendi bakış açımızla ve Gezen Bilir farkıyla ekranlarınıza taşıyacağız. 25 Nisan Cuma akşamı saat 22:30’da en güzel görüntülerle birlikte olmak dileğiyle…” dedi.(FG)

Gezen Bilir'de Bu Hafta Fethiye Tanıtılacak… (1)_640x429 Gezen Bilir'de Bu Hafta Fethiye Tanıtılacak… (2)_640x429 Gezen Bilir'de Bu Hafta Fethiye Tanıtılacak… (3)_640x427 Gezen Bilir'de Bu Hafta Fethiye Tanıtılacak… (4)_640x427

686 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle