Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Ftso’dan Mhp’ye Ziyaret

Erkan Ilik | 28 Mart 2014 | Güncel A- A+

Yerel seçimlere sayılı günler kala Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Milliyetçi Hareket Partisi Seçim Bürosunu ziyaret etti. Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Akif Arıcan ve Yönetimini MHP ilçe Başkanı Cengiz Çay, Fethiye Belediye Meclis Üyesi Adayları ve parti yöneticileri karşıladı. FTSO Başkanı Akif Arıcan “Bizler, Fethiye’deki kamu kurumu niteliğindeki meslek kuruluşlarının temsilcileri olarak, başta üyelerimiz olmak üzere Fethiye’de yaşayan her kesimin ortak fayda sağlamasına yönelik, gönüllü olarak çalışmalar yapmak, projeler yürütmek ve kamuoyu oluşturmak üzere bir araya gelerek demokratik bir platform oluşturduk. Bu platformun adı Fethiye Meslek Kuruluşları Güçbirliği’dir.

Bu kapsamda 6 Mart 2013 tarihinde yapılan toplantımızda 30 Mart 2014 tarihinde yapılacak yerel seçimler için Büyükşehir ve İlçe Belediye Başkan Adaylarımız beklentilerimizi sunmak üzere bir çalışma yaptık. Ülkemizin önemli bir turizm kenti olan Fethiye’nin gelişimi için çözümünü arzuladığımız sorunları sizleri belirtmek istedik” diyerek İlçe Başkanı Cengiz Çay’a beklentilerini içeren bir dosya sundu. Arıcan “Milliyetçi Hareket Partisi Fethiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Üyük’ün projelerinin çok detaylı ve emek harcanarak yapıldığını gözlemledik” diyerek 30 Mart yerel seçimlerinde MHP’ye başarılar diledi.

Beklentilerimiz Aynı Doğrultuda

FTSO Başkanı Akif Arıcan’ın sunduğu dosyaya göz atan Cengiz Çay, “Öncelikli olarak 10 maddelik beklentilerinizin hepsi MHP olarak bizim de beklentilerimizdir. Mehmet Üyük kardeşim projelerini  hazırlarken bütün bu beklentileri göz önüne alarak çalışmalar yaptı. İnşallah 30 Mart’tan sonra Fethiye’deki kamu kurumu niteliğinde meslek kuruluşları ile birlikte projelerimizi hayata geçirerek Fethiyemizi daha iyi yerlere getireceğiz” dedi.(FG)

Ftso’dan Mhp’ye Ziyaret_640x425

394 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle