Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

FTSO’DAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNE ZİYARET

Erkan Ilik | 29 Nisan 2014 | Güncel A- A+

Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan’ı Akif Arıcan, Yönetim Kurulu Üyelerinden Ahmet Gürsu Özdemir ve Uğur Çaçaron dün Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

30 Mart yerel seçimlerinden sonra Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Dr. Osman Gürün’ü tebrik eden Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan’ı Akif Arıcan “Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin başkanı olan Sayın Osman Gürün’ü tebrik ediyorum. Bugün de hayırlı olsun ziyaretinde bulunmak istedik. Sayın başkana görevinde başarılar diliyorum. Muğla’ya ve ilçelerine yapılan başarılı hizmetlerin artarak devam edeceğine eminim” diye konuştu.

Yapılan nazik ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan’ı Akif Arıcan ve Yönetim Kurulu Üyelerinde Ahmet Gürsu Özdemir ve Uğur Çaçaron’a teşekkür etti.(FG)

FTSO’DAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNE ZİYARET (1) FTSO’DAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNE ZİYARET (2) FTSO’DAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNE ZİYARET (3) FTSO’DAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNE ZİYARET (4) FTSO’DAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNE ZİYARET (5)

1404 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle