Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Ftso Üye Ziyaretlerine Devam Ediyor

Erkan Ilik | 25 Şubat 2014 | Genel, Güncel A- A+

Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası heyeti Karaçulha Bölgesinde bulunan odaya yeni kayıt olan üyelere hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Gerçekleştirilen hayırlı olsun ziyaretlerine FTSO Meclis Başkanı Osman Çıralı, Meclis Başkan Yardımcısı Ali Çelik, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Günay Özütok, Yönetim Kurulu üyelerinden Selamettin Yılmaz, Ahmet Gürsu Özdemir, Meclis Üyelerinden Mehmet Saraç ve Üstün Gönen katıldı.

Ziyaretlerde FTSO heyeti yeni üye olan üyelere hayırlı olsun dileklerini sunduktan sonra oda faaliyetleri hakkında bilgiler verdi. Heyet yeni üye olan işyerlerine iş yaşamlarında başarılı olmalarını diledi. Heyet üyeler ile yapılabilecek her türlü iş birliğinde odanın yanlarında olduğunu açıkça belirtti. Özkur Kuruyemişden Mutlu Karadağ, Cevizcioğlu Komisyondan Mustafa Cevizcioğlu, Akan Tarımdan Gürbüz Akan, Aydınlar Komisyondan Soner Aydın, Ozan Tarımdan Mustafa Ozan ve Hasret Pazarlamadan Murat Çelik ziyaret edildi. (FG)

Ftso Üye Ziyaretlerine Devam Ediyor (1)_640x425 Ftso Üye Ziyaretlerine Devam Ediyor (2)_640x425 Ftso Üye Ziyaretlerine Devam Ediyor (3)_640x425 Ftso Üye Ziyaretlerine Devam Ediyor (4)_640x425 Ftso Üye Ziyaretlerine Devam Ediyor (5)_640x425 Ftso Üye Ziyaretlerine Devam Ediyor (6)_640x425

589 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle