Hoşgeldiniz  
..................................................................................

FETHİYESPOR’UN HEDEFİ NE OLMALI?

admin | 29 Aralık 2011 | Güncel A- A+

2011-2012 sezonun ilk yarısını sezon başında hedeflediği yerde tamamlayan Fethiyespor’da düzenlenecek toplantı ile gelecek dönemi değerlendirilecek. “Fethiyespor’un Hedefi Ne Olmalı?” Başlığı ile düzenlenen toplantıda hem geçen dönemin değerlendirmesi yapılacak hem de Fethiyespor’un Banka Asya 1.Lig hedefi için yapılması gerekenler tartışılacak. Fethiyespor ve Fethiye kamuoyunun katılacağı toplantı 4 Ocak 2012 Çarşamba günü Fethiye Belediyesi Kültür Merkezi’nde yapılacak. 23 Mart 1933 yılında kurulan, profesyonel lige çıktığı 1983 yılından bu yana da profesyonel liglerde yer alarak Fethiye’nin gururu olan Fethiyespor’un geleceği adına çok önemli bir toplantı düzenleniyor.

Son 2 sezondur zirveye oynayan bir takım konumuna gelen Fethiyespor’un içinde bulunduğu bu zorlu süreçte daha başarılı olması adına bazı çalışmaların yapılması yönünde karar alan yönetim kurulu, düşüncelerin ve projelerin değerlendirileceği bilgilendirme toplantısı düzenlemeye karar verdi.

4 Ocak 2012 Çarşamba günü Fethiye Belediyesi Kültür Merkezi’nde yapılacak ve saat 17.30’da başlayacak olan toplantıda 31 Mayıs 2011 tarihinde yapılan genel kuruldan bu yana yapılan çalışmalar, kulübün ekonomik durumunun yanı sıra 20 Mayıs 2012’de sona erecek olan 2011-2012 sezonun ikinci devresinde yapılması gerekenler, kulübün sabit gelirlerinin oluşması adına ticari faaliyetlerde bulunabilecek ticari bir şirket kurulması, maçlarda tribün desteğinin sağlanması gibi konular ele alınacak.

Toplantı ile ilgili kısa bir değerlendirme yapan Fethiyespor Kulübü Başkanı İsmail Öztürk “Daha önceden planladığımız üzere devre arasında Fethiye ve Fethiyespor kamuoyunun bilgilendirmek adına bir toplantı yapmaya karar verdik. Toplantıda Fethiyespor’un geleceğini, nerde olması gerektiğini tartışıp bunların kararını vereceğiz. Çok önem verdiğimiz bu toplantıda oluşacak hava, başta şuan kulübün idaresiyle ilgili sorumlu olan biz yönetim kurulu üyeleri olmak üzere sahada takımın başarısı için ter döken oyuncularımıza kadar kulüp içerisinde olan herkesi yakından etkileyecektir. Fethiyespor’un daha iyi yerlere gelmesi için şimdi birlikte olma zamanıdır. Toplantı herkesin katılımına açıktır. Ben Fethiye halkının bu toplantıya gereken önemi göstereceğine inanıyorum” dedi.

 

 

226 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Fethiye’de Konaklama Fırsatı

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 7,7713
EURO 9,3144
BIST 10,3636
ALTIN 442,79

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2020 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle