Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Fethiyespor Yaz Spor Okulları Açılıyor

Erkan Ilik | 29 Nisan 2014 | Güncel, Spor A- A+

 

Fethiyespor Kulübünün 2014 yılı Yaz Spor Okulları açılıyor. Futbol ve yüzme dallarında birçok sporcuya hizmet vermek ve eğitmek amacıyla kurulan yaz okulları deneyimli antrenörler eşliğinde katılımcılarını bekliyor.

Yazın tadını Fethiyespor ruhuyla eğlenerek, keyifle ve aynı zamanda öğrenerek çıkarmak isteyen genç arkadaşlarımızı aramıza bekliyoruz.

Yaz spor okullarının kayıtları yarından itibaren başlayacaktır.  Aşağıda sizlere sunulan bilgi formları ve gerekli evraklarla kayıt işlemlerinizi gerçekleştirerek Fethiyespor kulübüne müracaat etmeleri yeterli olacaktır. Kayıt için gerekli evraklar: Kayıtlar sporcuların velileri tarafından yapılacak olup, sporcuların kayıt esnasında velilerinin yanında olmaları gerekmektedir. Kayıt için gerekli olan sağlık raporundan; yüzme okulu için “yüzme antremanlarına katılmasında hiç bir sakınca yoktur” futbol okulu için  “futbol antremanlarına katılmasında hiç bir sakınca yoktur” ibaresinin her iki okul için ayrı ayrı yazılması gerekmektedir. 1 adet vesikalık fotoğraf, Nüfus cüzdanı aslı, Kayıt bilgi formlarının doldurularak teslimi.(Bilgi formlarını  Fethiyespor Gençlik Geliştirme Tesisinden temin edebilirsiniz)gerekmektedir.(FG)

6 011

1412 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle