Hoşgeldiniz  
..................................................... .................................................... ...............................................

Fethiyespor Mehmet Erdoğan Anadolu Lisesi’nde

Erkan Ilik | 08 Mart 2014 | Genel, Güncel A- A+

Fethiyespor Kulübü Başkanı İsmail ÖZTÜRK, Profesyonel Şube Sorumlusu Okan UYSAL, Teknik Direktör Engin İPEKOĞLU, teknik heyet ve futbolcular bugün Fethiye Mehmet Erdoğan Anadolu Lisesi`nde yapılan panele katıldılar. Düzenlenen panelde ilk konuşmayı yapan FMEAL Müdürü Akif ALAŞAN “Fethiyespor gönüllerde taht kurdu. İlçemizin ve bizlerin tanıtımını en iyi şekilde yapıyor. Yükselen başarı grafiği ve bizlere yaşatılan sevinçler, mutluluklar için okulumuz, öğrencilerimiz ve tüm Fethiyeliler adına sizlere çok teşekkür ederim. Yoğun maç ve antrenman temponuza rağmen bizleri kırmayarak bu panele katılımınız bizleri onurlandırdı” dedi. Fethiyespor Kulübü Başkanı İsmail Öztürk ise ” Siz gençlerin bizlere verdiği desteğin önemi bizim için çok anlamlı. Yarının büyükleri sizler, bayrağı devralıp Fethiyespor için mücadele edeceksiniz. 1986 senesinde Fethiyespor`da futbolcuydum. Yönetiminde ve çeşitli kademelerinde bugüne kadar hep vardım. Bugünden sonra da benden daha hevesli, daha arzulu biri başkan adayı olduğunda bayrağı kendisine teslim edecek olup; ondan sonra yaşantımın sonuna kadar Fethiyespor`un takipçisi olmaya devam edeceğim. Sizlerin gözlerinde gördüğüm Fethiyespor tutkusu ve sevgisi bizleri daha da yukarılara gitme doğrultusunda kamçılıyor. Taraftarımızın gücü bizim için önemli” dedi. Teknik Direktör Engin İpekoğlu ” Faal futbol ve teknik direktör yaşantımda ilk defa tam takım ile birlikte bir panele katılıyorum. Panele genelde 2 ya da 3 oyuncu ile katılırdık. Bugün bu konuda bir ilki yaşıyoruz. Sizlerle birlikte olmak bizlere ayrı bir keyif verdi. Futbolcularımız antrenmandan çıkıp buraya geldiler ve buradan gidince de antrenmanları var. Bu yorgunluğa rağmen, sizlerin sevgileri ve yaklaşımları bu yorgunluğu unutturdu hepimize” diyerek düşüncelerini dile getirdi.

Panel soru cevap şeklinde devam etti. Futbolcularımız ile öğrenciler arasındaki samimi ve içten diyalog hoş sohbetlerin ve neşeli dakikaların yaşanmasına neden oldu. Öğrencilerin soruların cevaplayan futbolcular, liseli gençlere ligde kalma ve maçları kazanma sözünü verdiler. Çekilen hatıra fotoğrafından sonra, öğrencilerin yoğun sevgi gösterileri ile takım okuldan uğurlandı.(FG)

fethiyespor fethiyespor1 fethiyespor2 fethiyespor3

1752 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 8,7649
EURO 10,3186
BIST 12,0682
ALTIN 491,56

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2021 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle