Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

“Fethiye’de Karanavallı Günler Geri Gelecek”

Erkan Ilik | 09 Şubat 2014 | Genel A- A+

CHP Seçim Ofisi’nde her Cuma günü düzenlenen Çay Partisi’nde buluşan kadınlara hitaben konuşan CHP Fethiye Belediye Başkan Adayı Keramettin Yılmaz, 1970 yıllarda olduğu gibi Fethiye’ye karnavallı, festivalli günleri yeniden yaşatacaklarını söyledi. Bir turizm kenti olan Fethiye için festivallerin olmazsa olmaz faaliyetler olduğunu belirten Yılmaz, mesire yerlerini çoğaltacaklarını ve Fethiye içinde de artık halk plajları yapılarak halkın denize rahatça girebileceğini söyledi. “Doğal yapısı itibariyle denizle yeşil bitki örtüsünün, ormanlık alanların iç içe olduğu ender yerlerden biri olan Fethiye’yi baştan başa mesire yeri yapacağız ve halkımızı, en az gelirli insanlarımızın bile rahatça tatil yapabileceği, dinlenebileceği bir mekanları çoğaltacağız. Ayrıca Fethiye içinde de halk plajları yaparak, insanlarımızın fazla para ve zaman harcamadan rahatça çoluğuyla çocuğuyla denize girebilmelerini sağlayacağız.” diyen Keramettin Yılmaz, müjdelerini peş peşe sıralayarak şunları söyledi:

“Ev kadınlarımızın, kızlarımızın ürettikleri el işlerini, ev yemeklerini, örgülerini satabilecekleri satış sokakları oluşturacağız. Düğün salonları yaparak dar gelirli gençlerimizin ücret vermeden düğünlerini yapabilecekleri mekanlar ve imkanlar sağlayacağız. Gelecekleri mutlu günleri hep birlikte, sizlerin desteğiyle kuracağız.”

Çay Partisi’nde buluşan kadınların verdiği destekten oldukça mutlu olduğunu söyleyen Yılmaz, bu gibi buluşmaların artarak yapılacağını söyledi.(FG)

“Fethiye’de Karanavallı Günler Geri Gelecek” (1)_640x480 “Fethiye’de Karanavallı Günler Geri Gelecek” (2)_640x480 “Fethiye’de Karanavallı Günler Geri Gelecek” (6)_640x480

367 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle