Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Fethiye’de Harmandar Coşkusu

Erkan Ilik | 14 Mart 2014 | Genel, Güncel A- A+

Ak Parti Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Mansur Harmandar seçim ziyaretleri kapsamında gittiği Fethiye’de büyük coşkuyla karşılandı. Ak Parti Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Mansur Harmandar Fethiye’de esnaf ziyaretlerinin yanı sıra Fethiye Ali Sıtkı Mefharet Koçman Meslek Yüksekokulu, Fethiye Sağlık Yüksekokulu,  Taşyaka Kampüsü, Ömer Özyer Öğretmen Okulu, Fethiye Fen Lisesi, Karaçulha Kampüsü, Karaçulha Köyü, Çamköy, Eldirek Köyü’nü ziyaret etti. Gittiği her köyde büyük coşku ve sevgiyle karşılanan Harmandar, gördüğü ilgiden oldukça memnun kaldı. Harmandar, Fethiye halkının yakın ilgisiyle karşılaştı. Köy ziyaretlerinde vatandaşlarla buluşan Harmandar, “Bizi ayakta tutan ve güçlü kılan sizlerin sevgisi ve desteği olmuştur. 30 Mart’tan sonra biz bu güçle sizlere layık olduğunuz hizmeti getireceğiz. Köylerimizin öncelikli sorunlarını sizlerle birlikte görüşerek çözeceğiz” dedi.

“SİHİRLİ SÖZCÜĞÜMÜZ KALKINMA”
Göreve gelmeleri halinde kazananın Muğla merkez ve ilçelerinin olacağını dile getiren Harmandar “Biz bir iddia ile geliyoruz. Bizim sihirli sözcüğümüz kalkınma. Turizmde, tarımda, kentsel kalkınma, toplumun bütününü kapsayan projelerle geliyoruz. Çok güzel vizyon projelerimiz var. Bunları sizlerle paylaşacağız. Muğla’yı çok güzel günler bekliyor” dedi.

“İFTİRA KAMPANYASI DÜZENLİYORLAR”

Köylerde Büyükşehir Belediye yasasıyla ilgili olarak bazı siyasi partiler tarafından adeta iftira kampanyası düzenlendiğini ifade eden Harmandar; “Köyleri gezen bazı siyasetçiler büyükşehir yasasıyla ilgili köylerde iftiralarda bulunuyorlar. Köy hayatında sıkıntı olacağını, konut yapmanın zorlaşacağını söylediler. Hatta ‘tavuk kümesleri kalkacak’ diyecek kadar ileri giden iddiaları oldu. Bunlara asla itibar etmeyiniz. Bu büyükşehir yasası inanın köyleri kalkındırma yasasıdır. Köy hayatına herhangi bir müdahale yok. Konut yapımı konusunda kolaylıklar var” diye konuştu.

“BU COĞRAFYA BİR ÜLKEYE BAKABİLECEK GÜÇTEDİR”

Güçlü bir hükümet, güçlü bir büyükşehir ve güçlü bir Fethiye Belediyesi üçlüsü ile köyleri kalkındıracaklarının altını çizen Harmandar; “Ben burada sizlerin bizlere güvendiğini biliyorum, bizler de sizlere güveniyoruz. 30 Mart bir milattır, bu 30 Mart sabahından itibaren artık her şey çok farklı olacaktır. Bundan önce hazırlanmış bütçeler vardı, o bütçeler artık geride kaldı, bundan sonra köylerimize ait belediye bütçesi vardır. Sizler de artık iller bankasından pay almaya başlayacaksınız. Bundan sonra güçlü bir hükümet, güçlü bir büyükşehir ve güçlü bir Fethiye Belediyesi, bu üçlü el ele verip inşallah köylerimizi kalkındıracağız. Artık insanlarımızın yüzü çok daha fazla gülecektir, siz hak ettiğiniz hizmetleri alacaksınız. Sizler bizim en büyük gücümüzsünüz, bu coğrafya bu bölge bir ülkeye bakabilecek kadar zengin bir potansiyele sahiptir” dedi.(FG)

Fethiye’de Harmandar Coşkusu (1)_640x427  Fethiye’de Harmandar Coşkusu (3)_640x427  Fethiye’de Harmandar Coşkusu (5)_640x427 Fethiye’de Harmandar Coşkusu (6)_640x427 Fethiye’de Harmandar Coşkusu (7)_640x427 Fethiye’de Harmandar Coşkusu (8)_640x427 Fethiye’de Harmandar Coşkusu (9)_640x427 Fethiye’de Harmandar Coşkusu (10)_640x427 Fethiye’de Harmandar Coşkusu (11)_640x427

489 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle