Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Fethiye Lions 20. Yılını Kutladı

Erkan Ilik | 22 Nisan 2014 | Eğitim, Güncel, Kültür A- A+

Fethiye Lions Kulübü Fethiye de kuruluşunun 20. Yılı nedeniyle Çalış Jiva Beach Hotel de seçkin konuklarıyla kuruluş yıldönümü toplantısı yaptı.  20. Yılını Kutlama gecesine; Alanya, Antalya, Aydın, İzmir, Marmaris, Muğla ve Fethiye’den çok sayıda davetli katıldı. Fethiye Lions Kulübünün Jiva Otel’de yapılan toplantıya Yönetim Çevresi Sekreteri Sayın Lion Nurhan Ertuğrul, Yönetim Çevresi Saymanı Lion Hüsnü Palabıyık,

1. Kesim Başkanı Lion Ayşen Say, 2. Kesim Başkanı Lion Ali Üçkardeş, 3. Kesim Başkanı Lion Erol Erener’, 4. Kesim Başkanı  Lion Tahsin Saygılı, Genel Yönetmen Danışma Kurulu Üyesi Lion Gönül Örnek, Gençler Arası Değişim Komitesi Başkanı Lion Nazan Albayrak, İzmir Mersinli Lions Kulübü Başkanı Lion Fatma Üçkardeş de kutlama gecesine katıldılar. Gecenin ardından verilen bilgi de, “Genel Yönetmen Ziya Nazlı ve Eşi Avrupa Forumu Konsey Görevlisi Lion Ayşen Nazlı’ya Fethiye Lions Kulübümüzün bu önemli gününde gösterdikleri ilgi, yakınlık ve Kulübümüze destekleri için şükran ve teşekkürlerimizi sunuyoruz. Bu güzel Lions 118-R Ailemizi tekrar Fethiye’de görmek arzusu ile.” Denildi.(FG)

Fethiye Lions 20. Yılını Kutladı (1) Fethiye Lions 20. Yılını Kutladı (4) Fethiye Lions 20. Yılını Kutladı (5) Fethiye Lions 20. Yılını Kutladı (6) Fethiye Lions 20. Yılını Kutladı (7)

 

1232 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle