Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Fethiye Evi’nden 2 Akülü Araç Daha

Erkan Ilik | 06 Şubat 2014 | Genel, Güncel A- A+

Fethiye Evi’nden 2 Akülü Araç Daha

Fethiye Evi Gönüllüleri engellilere gün ışığı olmaya devam ediyor. Bu kapsamda Göcek ve Zorlar köylerinde oturan iki bedensel engelli vatandaşımızın akülü araç sıkıntısı, Fethiye Evi ile birlikte çözüldü. Akülü araçlar bedensel engelli Mustafa Kemal Çakal (15) ve Veysel Aksu’ya (13) teslim edildi.

Fethiye’nin yardımlaşma lokomotifi çalışmalarına hız kesmeden sürdürmeye devam ediyor. Engellilere yönelik yapılan çalışmalara hergün bir yenisi ekleyen Fethiye Evi Gönüllüleri, 2 engelli çocuğumuza akülü araç alarak teslim etti. Hayırseverler ile birlikte yürüttükleri çalışmalar kapsamında Göcek’te yaşamını sürdüren 15 yaşındaki Mustafa Kemal Çakal ve 13 yaşındaki Zorlar Köyü’nden Veysel Aksu, akülü araçlarına kavuştu.

Engellilere destek olmaya ve onların yüzlerini güldürmeye devam edeceklerini söyleyen Fethiye Evi Gönüllü Kurucusu Nesrin Saatcı, “2 engellimizi ayağa kaldırdığımızdan dolayı çok mutluyuz. 2 çocuğumuz bugün arabalarına kavuştu. Aracın bir tanesini hayırsever Hüseyin bey karşıladı. Bir tanesini de bizler aldık. Bizler arada köprü olmaya çalışıyoruz. Engelleri bir bir ortadan kaldırıp, kampanyamıza de tüm yardımseverleri bekliyoruz. Biz engellilerimizin ve ailelerinin birazcık yükünü azalttıysak ne mutlu bize” dedi.(FG)

fethiye evi (3)_640x427 fethiye evi (4)_640x427

393 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle