Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Fethiye Emitt’te Tanıtılıyor…

Erkan Ilik | 31 Ocak 2014 | Genel, Güncel A- A+

Fethiye Emitt’te Tanıtılıyor…

18.ci EMİTT-Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı Tüyap Fuar Merkezi’nde başladı. Fuarda Fethiye; yine Fethiye Turizm Altyapı Hizmet Birliği’nin öncülüğünde açılan dev stand ile tanıtılıyor.

Dünyada ve Türkiye’de turizmde öne çıkmak isteyen iller, beldeler, kalkınma ajansları, turizm firmaları ve sektör profesyonellerinin yer aldığı EMİTT Fuarı 18.kez kapılarını açtı. Fethiye Turizm Altyapı Hizmet Birliği koordinesinde Çalış Turizm ve Tanıtma Derneği, Ölüdeniz Turizm Geliştirme Kooperatifi, Fethiye Otelciler Birliği, TURSAB Fethiye Temsilciliği’nin tanıtım masalarının bulunduğu Fethiye standı 3.salondaki yerini aldı.

TC. Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın desteği ile yapılan EMİTT 2014 Turizm Fuarına geçen yıl 67 ülkeden 58 bin 920 profesyonel ziyaretçi ve 72 bin tatilci olmak üzere toplam 131 bin kişi katılım sağlamıştı.  EMITT fuarında, Türkiye’nin belli başlı tüm Seyahat Acentaları, Tur operatörleri, otelleri, 200’ün üzerinde beldesi, 67 ülkeden yüzlerce katılımcı yer alıyor. Bu yıl Konuk Ülke Olarak Arjantin seçildi.

Fethiye Standı fuarın ilk günü olmasına rağmen ilgiyle karşılaşırken, Fethiye Kaymakamı Ekrem Çalık, Fethiye Turizm Altyapı Hizmet Birliği Başkanı Osman Nuri Otgöz, Kadıköy Belediye Başkanı Adem Ayat, Seki Belediye Başkanı Veli Yıldız, İl Genel Meclis Üyesi Coşkun Tutal, FETOB Başkanı Yavuz Torunoğulları gelen misafirleri ağırlayarak, Fethiye turizmi adına yapılabilecekler hakkında görüş alışverişinde bulundular. Ayrıca Gizlikent Şelalesi, Yakapark gibi turizm işletmecileri de stand da yer aldı. Fethiye Turizm Altyapı Hizmet Birliği öncülüğünde hazırlanan binlerce tanıtım broşürü, cd gibi dokümanlar misafirlere verildi. Fethiye Turizm Altyapı Birliği Başkanı Osman Nuri Otgöz yaptığı açıklama da Emitt Fuarı’nın dünyada en iyi 5. Turizm fuarı olduğunun altını çizerek “Fethiye olarak yine bu yıl fuara damgamızı vurduk. Yarın (Cuma) saat 15.00’de kokteylimiz var. Herkesi bekliyoruz” dedi.

Fethiye Kaymakamı Ekrem Çalık ise Fethiye olarak turizmde daha çok tanıtıma ihtiyacımız var. O yüzden Fethiye Turizm Altyapı Hizmet Birliği çok önemli bir faaliyette bulunuyor. Kendilerini kutuluyorum” dedi.

2_640x424 3_640x424 4_640x424 6_640x424

469 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle