Hoşgeldiniz  
..................................................................................

Fethiye Akut’dan Thk’ya Ziyaret

admin | 11 Ağustos 2011 | Güncel A- A+

Akut Fethiye İlçe Temsilciliği yönetim kurulu üyeleri ve gönüllülerden oluşan bir grup Türk Hava Kurumu Fethiye Şubesini ziyaret etti.

   Türk Hava Kurumu Şube Başkanı Mustafa Özkaya ziyarette yaptığı açıklamada, “25 Haziran 2010 tarihinde kendisinin başkanlığında kurulmuş olan Akut Fethiye’nin açılışında ben de bulunmuştum. THK olarak bizlerde onun yanındaydık. Gerçekten kendisi işinde çok başarılı ve yapmış olduğu çalışmalarda gerçekten çok saygılıdır. Kendisine THK olarak yapmış olduğu ziyaretten dolayı çok teşekkür ediyorum. Yaptığı ve yapacağı bütün çalışmalarında başarılar diliyorum. Onlarla birlikte omuz omuza çalışıp elimizden gelen bütün yardımı yapacağız. Sadece bizler değil tüm halkımızın da maddi ve manevi her konuda Akut’a çok yardımcı olması gerekiyor. Çünkü biliyorsunuz doğal afetlerin ne zaman geleceği belli olmaz. Fethiyemiz birinci derece deprem bölgesinde. Babadağ yamaç paraşütü, Eren Dağ kayak merkezi, Likya yürüyüş yolu coğrafi bölgesi engebeli bir araziye sahip. Bu konularda devamlı Akut’a ihtiyacımız var. Bu sebeple Akut Fethiyemize THK olarak maddi ve manevi desteğimizi esirgemeyip, onlardan gelecek talepler doğrultusunda elimizden geleni yapacağız.”dedi.

    Akut Fethiye sorumlusu Sadi Çidem ise “Akut olarak birçok çalışmada gönüllülerle birlikte yer aldık. Akut ve Türk Hava Kurumu ikisi de Fethiyemiz için çok önemli kuruluşlar kendilerine nezaket ziyaretinde bulunmak istedik.”dedi.

330 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Fethiye’de Konaklama Fırsatı

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 7,8187
EURO 9,3602
BIST 10,4091
ALTIN 449,54

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2020 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle