Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

FEGDER, “Herkes O’nu Okuyor” Un Ödüllerini Dağıttı

Erkan Ilik | 29 Nisan 2014 | Güncel A- A+

 

Türkiye geneli “HERKES O’NU OKUYOR” yarışmasının ilçemizde yapılmasını üstlenen FEGDER

(Fethiye Eğitim Gönüllüleri Derneği) ilçe genelinde üç kategoride ilk üçe giren yarışmacılara ödüllerini verdi.

29 Nisan 2014 Salı günü Saat:14.30’da FEGDER yönetim kurulu odasında bir araya gelen “Herkes O’nu Okuyor” yarışmasının Muğla’da dereceye giren Fethiyeli yarışmacılarına ödülleri FEGDER yönetim kurulu Başkanı Sayın Tevfik GÜNLÜ ve Yönetim Kurulu üyelerinden Sayın ALPARSLAN ÇETİN tarafından takdim edildi.  Muğla il geneli “Herkes O’nu Okuyor Yarışması’nda; Ortaokullar arası yarışmada MERVE AÇIL; HASAN ALİ KOYUNCU ve YASEMİN DAĞLARBAŞ ödül kazanmayı hak eden yarışmacılardandı.

Liseler arası yarışmada BÜŞRA İŞLER, ZÜLEYHA DURAN ve ESRA NUR ÖZ ödül kazanmıştır.

Halk ve Üniversiteliler arası kategoride yarışmada dereceye giren yarışmacılar ise ASUMAN ÇOLAK, ÜMMÜGÜLSÜM KUYUCU ve MEHMET ERYİĞİT olmuştur. Yarışmacıların ödül törenine aileleriyle birlikte geldikleri görüldü. Ailelerden bazılarının çocuklarının başarısı karşısında duygulu anlar yaşadıkları gözlemlendi. Öğrenci velileri Fegder yönetim kurulu başkanı Sayın Tevfik GÜNLÜ’den gelecek yılda da böyle anlamlı bir kitap okuma yarışması düzenlenmesini istediler.

Tevfik GÜNLÜ, gerek “Fethiye Sonsuz Nur’u Okuyor” yarışması, gerekse de Türkiye geneli “Herkes O’nu Okuyor” yarışmasına katılan tüm yarışmacılara teşekkürlerini iletti. Kitap okuma yarışmasının sağlıklı ve güvenilir bir şekilde yapılabilmesi için olağanüstü gayret gösteren tüm eğitim gönüllülerine; ödüllerin temini noktasında özveride bulunan saygıdeğer yardımseverlere çok teşekkür ettiğini belirtti.(FG)

fegder ödül töreni (1)_640x480 fegder ödül töreni (2)_640x480 fegder ödül töreni (3)_640x480 fegder ödül töreni (4)_640x480

1465 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle