Hoşgeldiniz  
..................................................... .................................................... ...............................................

Faralya, “Saatcı” Dedi

Erkan Ilik | 09 Şubat 2014 | Genel, Güncel A- A+

Faralya, “Saatcı” Dedi

Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, gittiği her bölgeden destek almaya devam ediyor. Yaklaşan yerel seçimler öncesinde Faralya köyü sakinlerinin daveti üzerine bölgeye giden Saatcı, bir toplantı gerçekleştirdi. Faralya Köyü sakinlerinin yoğun katılımıyla gerçekleşen toplantıda, bölge halkı Saatcı’ya sevgi selinde bulundu.

Bölgeye hizmet gelmemesinden yakınan Faralya köyü sakinleri, Başkan Saatcı’ya ziyaretinden dolayı teşekkür ettiler. Bölgede oluşan yoğun kalabalığa seslenen Saatcı, “Görev bize tevdi olursa biz size bir söz veririz. 15 yıldır Fethiye’de yaptığımız gibi, kimsenin yüzünü aşağıya indirmediğimiz gibi, didik didik tüm müfettişler tarafından hesaplarımız alt üst edilip, bir milim hata bulunmadığı gibi biz sizin taleplerin hepsini yerine getirmek için çaba sarf ederiz. Ama ben şunu da açık yüreklilikle ifade edeyim, benim elimde ve arkadaşlarımın elinde sihirli değnek yok. Geldiğimiz zaman Faralya’nın tüm problemlerini hemen sonra çözeriz gibi bir iddiamız yok.  Ama sizden bize gelen acil ihtiyaçları da çözeriz. İsa’nın hakkı İsa’ya, Musa’nın hakkı Musa’ya… Faralya’nın hakkını Eldirek’e, Eldirek’in hakkını da Kargı’ya, Kargı’nın hakkını da Gökçeovacık’a yedirtmeyiz. Yani adaletli davranmaya çalışırız” dedi.

“Başınızı Öne Eğdirecek Bir Şey Yapmadık, Yapmayız”

Başkan Saatcı sözlerine şu cümleler ile devam etti; “Bir diğer noktada ise biz sizin başınızı yere eğdirmeyiz. Bunun sözünü de sizlere veririm. Özel hayatımda, Belediyecilik anlayışımızla, tecrübeli ekibimizle ‘Size yazıklar olsun’ sözünü size sarf ettirecek pozisyona kendimizi düşürmedik, Allah aklımızda başımızdayken düşürtmesin. Size mahcup olmak bizim en büyük mahcubiyetimizdir. Siz bize güvenip, oy veriyorsunuz. Biz Şehrül Emin’iz. Yani şehrin kendisinden emin olduğu adam” (FG)

392 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 9,2646
EURO 10,7693
BIST 12,7611
ALTIN 526,60

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2021 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle