Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

“Esnafımızın Yüzü Gülecek, 12 Ay İş Yapacak”

Erkan Ilik | 14 Mart 2014 | Genel, Güncel A- A+

Esnaf ziyaretlerine başlayan Keramettin Yılmaz’dan esnafa müjde: Seçim çalışmaları kapsamında Fethiye’de esnaf ziyaretlerine başlayan CHP Fethiye Belediye Başkan Adayı Keramettin Yılmaz, “ 30 Mart’tan sonra Sosyal Demokrat Belediyecilikle tanışacak olan esnafımızı bereketli günler bekliyor.”  dedi. “Korkuyla değil, sevgiyle geliyoruz” diyen Keramettin Yılmaz, Ölüdeniz Belediyesi’nde görev yaptıkları 10 yıl boyunca ne yol yapımlarında, ne de parka döşemelerinde ve ne de başka faaliyetlerde esnafı zora sokacak katkı payları almadıklarını, Fethiye Belediyesi’nde de göreve geldiklerinde aynı uygulamaları devam ettireceklerini” söyledi.

Yılmaz;  “Bütün derdimiz ne yaparız da Fethiye’ye 1 turist daha fazla getiririz ve esnafımızı rahat ettiririz. Bunun için bütün projelerimiz hazırdır. Öncelikli hedefimiz turizmi 12 aya çıkarmaktır. Teleferik projesini destekleyerek, kültür turizmini ön plana çıkararak, kongre binalarının yapımına hız vererek, festivaller yaparak Fethiye’de yaz kış ara vermeden turizm olması için gayret edeceğiz. Özellikle 1970’li yıllarda yapılan turizm festivallerini yeniden başlatacağız ve 3-4 gün boyunca Fethiye’de şenlikler yapacağız. Yıl boyu yapacağımız festivaller ve etkinlikler için çevre şehirlerden de Fethiye’ye binlerce misafir gelerek esnafımıza bereket yağdıracaktır. Esnafımıza şimdiden müjde veriyorum. Sabah işyerlerini huzur içinde açacaklar, akşam huzur ve mutluluk içinde kapatacaklardır. ”Fethiye halkının kendilerine her gün daha büyük ilgi gösterdiğini söyleyen Yılmaz, halkın bu teveccühü karşısında bazı söylentilerin de yayılmaya çalışıldığını belirterek, é Fethiye halkından ricam bu söylentilere inanmasınlar. Tereddüdü olan doğrudan bizi arasın ve bilgi alsın.” Dedi.

Ne Belediye Çalışanı Ne Esnaf Kimse Mağdur Olmayacak

Yönetime geldiklerinde bütün belde belediyeler ve belediyelerle çalışan taşeron firmalardaki çalışan işçiler dahil hiç kimsenin işinden olmayacağının sözünü veren Yılmaz,” Pazar esnafından da kimse mağdur olmayacaktır. Herkesin hakkını ve hukukunu koruyacağız. Biz aş ve iş için geliyoruz. Herkese iş bulmak için gelirken neden insanları işten çıkaralım ki? Bu söylentilere sakın inanmayın. Biz söylentilerle değil projelerle geliyoruz, halkımıza mutluluk ve huzurlu yaşam sağlamak için geliyoruz” diyerek güvence verdi.

Yılmaz Onur Akın Konserine Davet Etti

15 Mart 2014 Cumartesi günü Beşkaza Meydanı’nda Saat 12.30’daki Onur Akın konserine de herkesi davet eden Keramettin Yılmaz, “yönetime geldiğimizde gerçekleştireceğimiz projelerimizden biri de “ Birlikte Eğlenelim, Birlikte Yönetelim” projesidir. İşte bunun bir örneğini Cumartesi günü hep birlikte yaşayacağız. Ücretsiz olan bu konserimize bütün halkımızı davet ediyorum” dedi. (FG)

IMG_4516_640x427 IMG_4521_640x427 IMG_4523_640x427 IMG_4536_640x427 IMG_4537_640x427 IMG_4538_640x427 IMG_4539_640x427 IMG_4540_640x427 IMG_4542_640x427

450 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle