Hoşgeldiniz  
..................................................... .................................................... ...............................................

Esenköy sakinleri Saatcı için bir araya geldi

Erkan Ilik | 31 Ocak 2014 | Genel, Güncel A- A+

Esenköy sakinleri Saatcı için bir araya geldi

Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı’ya destek ziyaretleri sürmeye devam ediyor. Bu kapsamda Esenköy sakinleri Başkan Saatcı’ya destek vermek amacıyla kendi aralarında toplanarak, ziyaret gerçekleştirdiler.  Esenköy’den Fethiye’ye her geldiklerinde Fethiye’de bir değişiklik gördüklerini ifade eden Esenköy sakinleri, Başkan Saatcı’ya destek vereceklerini açıkladılar.

Fethiye’de yaptığı hizmetler ile sadece ilçe merkezinde değil, her bölgeden takdir edilen Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, seçim meydanlarına çıkmamasına rağmen vatandaşlardan büyük ilgi görüyor. Fethiye’nin çeşitli bölgelerinde kendi aralarında bir araya gelen Fethiyeliler, Başkanları Behçet Saatcı’ya desteklerini kendisine ziyaret ederek gösteriyorlar. Bu ziyaretlere son olarak Esenköy eklendi. Esenköy’de toplanan kalabalık grup, Başkan Saatcı’yı ziyaret etti.

“Esenköy Saatcı’yı seviyor”

Esenköy’de halkın büyük bir kısmının Başkan Saatcı’ya destek verdiğini ve ziyarete katılmak istediklerini ancak işlerinden dolayı gelemediklerini ifade eden Esenköy sakinleri, Başkan Saatcı’nın herhangi bir sıkıntıları olduğunda her zaman Esenköy’ün yanında olduğunu söylediler. Kalabalık grup adına konuşan Emin Cura, “Başkanımız Behçet Saatcı’nın yaptığı hizmetler ortadadır. Zaten Esenköy halkımız başkanımızı seviyor. Biz başkanımızın yanındayız” ifadelerini kullandı. Başkan Saatcı ve Esenköy’den gelen vatandaşlar samimi bir şekilde sohbet ettiler.(FG)

esenköyden destek ziyareti (3)_640x425 esenköyden destek ziyareti (4)_640x425 esenköyden destek ziyareti (5)_640x425 esenköyden destek ziyareti (6)_640x425

546 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 9,2304
EURO 10,7200
BIST 12,7011
ALTIN 524,63

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2021 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle