Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Eşen’in Eroğlu Sevgisi

Erkan Ilik | 03 Mart 2014 | Genel, Güncel A- A+

Milliyetçi Hareket Partisi Seydikemer Belediye Başkan Adayı Erdal Eroğlu seçim çalışmaları kapsamında ayak basmadık köy ve mahalle bırakmazken, vatandaşlardan gelen toplantı taleplerini de yerine getiriyor. Özellikle ev toplantılarında Eroğlu’nun geldiği duyan köy sakinleri anında ev de miting havası yaratıyor. Vatandaşlar özellikle Eroğlu’nun hemen hemen her köyden ve sevilen isimlerden oluşturduğu meclis üyelerine tam not verirken, “Seydikemer’e hizmeti ancak Eroğlu getirecek. Geçmişte yaptığı hizmetler de ortada bizlere bugüne kadar hizmet etmeyenler büyükşehir olunca mı hizmet edecekler. Kimse bizi kandırmasın” ifadelerini kullanıyor. Eroğlu ve Meclis Üyesi adayları eşen bölgesinde gerçekleştirdikleri toplantılar beldenin girişinde konvoy ve davullu zurnalı bir şekilde karşılandı. İlginin yoğun olduğu toplantı da Erdal Eroğlu duygusal anlar yaşarken, kendisini Belediye Başkanı olmuş gibi karşılayan vatandaşlara hitap ederken, duygulandığı gözlerden kaçmadı. Eroğlu, Seydikemer’e yapacağımız hizmetleri 90 başlık ve 9 ana başlıkla halkımıza anlatmaya çalıştık. Bizler ilçemizin alt yapısından üst yapısına kadar, sanayisinden, eğitiminden, iş istihdamından ve buna benzer daha birçok konuda yapacaklarımız ortada. (fg) Yeni ilçe bir sonraki dönemde Muğla’nın parlayan yıldızı olacak. Halk birçok şeyi görüyor tartıyor ona göre karar veriyor. Bizler projelerimizi ortaya koyduk Allah nasip ederse belediye başkanı olursak hemen uygulamaya koyacağız. Sorunların çözümü için kullanılacak olan bütçe de hazır. Topyekün kalkınma nasıl yapılır herkes görecek. Tecrübemiz var sorunların tespiti yapıldı, (FG) çözüm yolları ortaya konuldu, sıra geldi uygulamaya ama bunun için görev sırası vatandaşlarımızda 30 Mart 2014 günü Allah nasip ederse belediye başkanı seçilirsek siyasi parti rozetimizi kenara koyarak hemen ertesi günü çalışmalarımıza başlayacağız. Ayrıca yapılacak çalışmalarda hedefimiz 5 yıl içinde Seydikemer’in sorunlarının çoğunluğunu bitirmiş olmayı hedefliyoruz. Hemen ardından sıra makyaja gelecek.” ifadelerini kullandı.

Eroğlu’nun konuşması Tezahüratlar ve Alkışlarla Sık Sık Kesildi

MHP Seydikemer Belediye Başkan Adayı Erdal Eroğlu’nun Eşen ve civar köylerde yaptığı ziyaretlerdeki konuşmalar sık sık alkışlarla ve tezahüratlarla kesildi. Eroğlu’nu köy girişinde karşılayan vatandaşların organizasyonu memnunluk yarattı.

Yeni Moda Eroğlu Poster ve Afişleri

MHP Seydikemer Belediye Başkan Adayları gittikleri birçok köyde Eroğlu’nu evlerine astıkları afişlerle ve araçlarına yapıştırdıkları çıkartmalarla karşıladı. Vatandaşların, “Eroğlu başımıza değil ayağımıza geliyor. İşte Başkan, İşte Halk, işte hizmet” ortak sloganlarla karşılıyor.(FG)

erdal eroğlu eşen (2)_640x360 erdal eroğlu eşen (4)_640x201 erdal eroğlu eşen (5)_640x201 erdal eroğlu eşen (6)_640x265

506 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle