Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Eşen Yakup Otgöz’ü Bağrına Bastı

Erkan Ilik | 14 Mart 2014 | Genel, Güncel, Siyaset A- A+

Ak Parti Seydikemer Belediye Başkan Adayı Yakup Otgöz seçim çalışmaları kapsamında Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Mansur Harmandar, İl Başkanı Nihat Öztürk ve binlerce vatandaş Eşen Beldesinde bir araya geldi. Seçim bürosunun açılışı için gerçekleştirilen törende belde içinde trafik kilitlendi, yoğunluk nedeniyle izdiham yaşandı. İlginin çok büyük olduğu seçim bürosu açılışında Otgöz ve beraberindekiler coşkulu bir şekilde karşılanırken, “Seydikemer seninle gurur duyuyor” sloganlarıyla karşılandı. Yoğunluk nedeniyle yer yerinden oynarken, İl Başkanı Nihat Öztürk, Ak Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Mansur Harmandar ile Ak Parti Seydikemer Belediye Başkan Adayı Yakup Otgöz birer konuşma yaptılar.

Halk Otgöz’e alkışlarlar eşlik etti

Ak Parti Seydikemer Belediye Başkan Adayı Yakup Otgöz’e mikrofon geçer geçmez halk ayağa kalkarak alkışlar destek verdi. İlginin çok büyük olduğu Eşen beldesinde şehir içi trafiği kalabalık ve araç yoğunluğu nedeniyle kilitlendi. Otgöz Seydikemer’e hizmetin kendileri tarafından verileceğini belirterek, “yeni ilçeyi ak hizmetler ile buluşturmak için yola çıktık. Halkımızın destekleriyle Seydikemer’in alt yapısından üst yapısına kadar birçok hizmetin yerine getirilmesi için iktidarın desteğine mutlaka ihtiyaç var. Büyükşehir belediyesi de ak partiyle mutlaka buluşmalıdır. Yeni ilçemizin her noktasına eşit bir şekilde hizmetin verilmesi için büyük gayret sarf edeceğiz. Seydikemer hem Muğla’nın hem Türkiye’nin göz bebeği ilçelerden birisi olacak. ”ifadelerini kullandı. Otgöz konuşmasından sonra belediye meclis üyelerinin tanıtımı yapıldı. Yoğun tezahüratlarla uğurlanan Otgöz daha sonra mevcut belediye başkanlığı görevini yürüttüğü Karadere beldesine geçti.(FG)

yakup otgöz eşen seçim bürosu_640x427 yakup otgöz eşen seçim bürosu1_640x427 yakup otgöz eşen seçim bürosu2_640x427 yakup otgöz eşen seçim bürosu3_640x427 yakup otgöz eşen seçim bürosu4_640x427 yakup otgöz eşen seçim bürosu5_640x427 yakup otgöz eşen seçim bürosu6_640x427

935 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle