Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Eryılmaz, “Zedelenen Toplumsal Barışı Sağlayacağız”

Erkan Ilik | 27 Mart 2014 | Güncel A- A+

Fethiye’de korku, tehdit imparatorluğu oluşturulduğunu, toplumsal barışın sarsıldığını söyleyen AK Parti Fethiye Belediye Başkanı Adayı Muhsin Eryılmaz, Pazaryeri ve Taşyaka mahallelerinde halka seslendi ve korku, tehdit imparatorluğunu yıkıp, toplumsal barışı sağlayacaklarını söyledi.

Pazaryeri ve Taşyaka mahallelerinde vatandaşlara seslenen Eryılmaz, çok güçlü ve deneyimli bir kadro ile Fethiye’yi yönetmeye talip olduklarını, 30 Mart’tan sonra Fethiye’de yeni bir dönemin başlayacağını yineledi. Fethiye merkez ve Ölüdeniz’de mevcut yönetimler tarafından halk üzerinde korku imparatorluğu oluşturulmaya çalışıldığını, halkın arasına bazı nifaklar sokularak toplumsal barışın zedelendiğini söyleyen Eryılmaz, hizmet üretemeyenlerin ayakta durmak için takip ettikleri bu yolun yanlış olduğunu, yalanla, riyayla, tehditle yönetim anlayışının yıkılacağını belirtti.

Her iki mahallede de yaptığı konuşmalarda projelerini anlatan, iş, aş, istihdam sağlayıcı, Fethiye’nin çehresini değiştirecek mega projelerinin olduğunu belirten Eryılmaz, TOKİ’nin mutlaka Fethiye’ye getirileceğini, dar gelirli vatandaşların ev sahibi yapılacağını, yapılan hizmetlerin faturasının vatandaştan tahsil edilmeyeceğini vurgulayarak, Fethiye’nin 41 mahallesine eşit hizmet götüreceklerini, ayrım yapılmayacağını söyledi. Pazaryeri ve Taşyaka’da coşkulu kalabalığa yapacakları projelerle ilgili taahhütte bulunan Eryılmaz,  “Ne diyor bazıları maceraya gerek yokmuş. 15 yıldan beri Fethiye’de macera var. Gelin hep birlikte bu maceraya son verelim.” dedi.

Zorunlu bağışın kaldırılacağını da belirten Eryılmaz, “Zorunlu bağış olur mu? Bu zorunlu bağışı kaldıracağız. Fethiye’nin daha fazla hizmete ihtiyacı var. Dedikoduyu, yalanı, riyayı, tehdidi bitirip, yatırımı getireceğiz. Ha Fethiye’de bu sıkıntılar olurken, Ölüdeniz’in durumu ne? İçler acısı. Hakkari’nin en ücra köylerinde bile içme suyu varken, dünyanın göz bebeği Ölüdeniz’in Belceğiz’inde hala içme suyu yok. Kanalizasyon ve artmayı da hükümet yaptırdı. Eğer proje üretseler, isteselerdi AK Parti hükümeti Belceğiz’in içme suyunu da yapardı, Hisarönü, Ovacık’ın kanalizasyon ve arıtmasını da.” Şeklinde konuştu.

Fethiye’nin önünün tıkandığının altını çizen Eryılmaz, derelerin ıslahının ardından körfezin temizleneceğini, kurvaziyer limanını yapılacağını, antik tiyatronun ardından kale ve Kayaköyü’nün restore edilerek turizme açılacağını da belirten Eryılmaz, koyların da bakımının yapılarak halka açılacağını söyledi.(FG)

Çamköy 24 Mart veda (1)_640x427 Çamköy 24 Mart veda (2)_640x427 Çamköy 24 Mart veda (3)_640x427 Pazaryeri Hah Eryılmaz 24 M (1)_640x427 Pazaryeri Hah Eryılmaz 24 M (5)_640x427 Pazaryeri Hah Eryılmaz 24 M (6)_640x427 Pazaryeri Hah Eryılmaz 24 M (8)_640x427 Pazaryeri Hah Eryılmaz 24 M (9)_640x427 Pazaryeri Hah Eryılmaz 24 M (10)_640x427 Pazaryeri Hah Eryılmaz 24 M (11)_640x427

 

 

388 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle