Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Eryılmaz Ve Yılmaz’dan Da Sağduyu Çağrısı

Erkan Ilik | 10 Mart 2014 | Genel, Güncel A- A+

Eryılmaz Ve Yılmaz’dan Da Sağduyu Çağrısı

Ak Parti Fethiye Belediye Başkanı Adayı Muhsin Eryılmaz ve beraberindekiler seçim çalışmaları kapsamında İnönü Bulvarı üzerindeki esnafları ziyaret ettiler. Eryılmaz ve beraberindekiler Ölüdeniz Belediye Başkanı ve CHP Fethiye Belediye Başkanı Adayı Keramettin Yılmaz’ın seçim ofisini ziyaret ederek, örnek bir davranışta bulundular.

Birbirlerine başarılar dileyen Eryılmaz ve Yılmaz, Pazar günü Fethiye’de yaşanan olaylar hakkında yaptıkları açıklamada birlik, beraberlik ve sağduyu çağrısında bulundular.

Yılmaz, “Aramızda Abi-Kardeş, Sevgi-Saygı İçerisinde Bir Seçim Yarışı Devam Ediyor” 

Ölüdeniz Belediye Başkanı ve CHP Fethiye Belediye Başkanı Adayı Keramettin Yılmaz’ın seçim ofisini ziyaret Ak Parti Fethiye Belediye Başkanı Adayı Muhsin Eryılmaz ve arkadaşlarının bu davranışı CHP’liler tarafından sevgiyle karşılandı. Ziyaretten dolayı çok memnun olduğunu söyleyen Keramettin Yılmaz, “Muhsin bey ve çalışma arkadaşları seçim büromuzu ziyaret ettiler. Bu güzel davranışlarından dolayı kendilerine çok teşekkür ediyoruz. Fethiye’de abi-kardeş, sevgi-saygı içerisinde bir seçim yarışı devam ediyor. 20 gün kaldı hangimiz kazanırsa yine hep birlikte olacağız. Kendisine teşekkür ediyor, ayağına sağlık diliyorum” dedi.

Eryılmaz, “Perde arkasında kimler varsa bulunmalı”

CHP seçim bürosunu ziyaret eden AK Parti Fethiye Belediye Başkanı adayı Muhsin Eryılmaz, “Bugün Muğla Makası’ndan başlayarak esnaflarımızı ziyaret ediyoruz. Güzergahımız üzerinde CHP seçim bürosu da vardı. Biz birlik, beraberliği, kardeşliği sağladığımız Fethiye’de dün istenmeyen, insanlarımızı rahatsız eden, hoş olmayan olaylar oldu. Biz şunu istiyoruz, Fethiye’mizde birlik ve beraberlik bozulmasın. Bizim ricamız şu, bu olayların arkasında kimler var? Perde arkasında kim var? Emniyet güçlerimizin, kaymakamımızın, valimizin bunları bir an önce ortaya çıkarmasını, faillerinin yakalanmasını, halkımızın huzurunu bozan kişilerin arkasında kimlerin olduğunun bilmesini sağlamak bizim, hepimizin görevi olacak” dedi. Samimi bir ortamda geçen ziyaretin sonuna doğru Ak Parti Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Prof. Dr. Mansur Harmandar da eşlik ederek CHP’lilere başarılar diledi. Harmandar, Eryılmaz ve beraberindekiler caddedeki esnaf ziyaretlerini sürdürdü.(FG)

Eryılmaz Ve Yılmaz’dan Da Sağduyu Çağrısı  (8)_640x325 Eryılmaz Ve Yılmaz’dan Da Sağduyu Çağrısı  (6)_640x346 Eryılmaz Ve Yılmaz’dan Da Sağduyu Çağrısı  (7)_640x458 Eryılmaz Ve Yılmaz’dan Da Sağduyu Çağrısı  (5)_640x390 Eryılmaz Ve Yılmaz’dan Da Sağduyu Çağrısı  (4)_459x480 Eryılmaz Ve Yılmaz’dan Da Sağduyu Çağrısı  (1)_640x360 Eryılmaz Ve Yılmaz’dan Da Sağduyu Çağrısı  (2)_640x408 Eryılmaz Ve Yılmaz’dan Da Sağduyu Çağrısı  (3)_640x441

471 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle