Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Eryılmaz ve Abdulkadir Sarıhan’dan MHP’ye Ziyaret

Erkan Ilik | 03 Şubat 2014 | Genel, Güncel A- A+

Eryılmaz ve Abdulkadir Sarıhan’dan MHP’ye Ziyaret

Ak Parti Fethiye Belediye Başkan Adayı Muhsin Eryılmaz ve Ak Parti Fethiye İlçe Başkanı Abdulkadir Sarıhan Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanlığına ziyaret gerçekleştirdi. İlçe Başkanı Cengiz Çay, Belediye Başkan Adayı Mehmet Üyük, İl Genel Meclisi Üyesi Coşkun Tutal ve ilçe yönetim kurulu üyeleri karşıladı. MHP seçim bürosunda gerçekleşen ziyaret sohbet şeklinde geçti.

Ziyarette konuşan Ak Parti Fethiye İlçe Başkanı Abdulkadir Sarıhan, nezaket amaçlı olarak ziyarette bulunduklarını ifade ederek, gürültü kirliliğinden uzak bir seçim geçirmek istiyoruz. Bizlerde bunun için elimizden geleni yapacağız. Seçim sürecinde de tüm adaylara başarılar diliyoruz.”dedi. MHP İlçe Başkanı Cengiz Çay da yaptığı konuşmada; “kesinlikle gürültü kirliliğinin olmadığı, adaylar arasında bırakın siyahı, gri renkte bile çekişmenin karalamanın olmadığı bir seçim istiyoruz. Çok seviyeli bir seçim olmasını diliyoruz. Çünkü seçim şehrin emin ellere teslim edileceği bir seçim olacak. Mutlak süratle hayırlı bir seçim olmasını diliyoruz. ”ifadelerini kullandı. Ak Parti Fethiye Belediye Başkan Adayı, Muhsin Eryılmaz, Fethiye siyasetinde önemli bir sima olan Cengiz Çayı ve yine önemli bir isim olan Mehmet Üyük’ü ziyaret etmekten son derece memnunuz. Seviyeli bir yarış olacağına inancımız tamdır. Biz elimizden gelen katkıyı yapmaya hazırız seçim sükunet içinde geçmesini diliyoruz. Fethiyeliler önümüzdeki süreçte kendilerine hizmet edecek bir ismi seçecektir. Bütün aday arkadaşlarımıza başarılar diliyoruz.”derken MHP Fethiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Üyük,  ziyaretten son derece memnun kaldık bizlerde kendilerini mutlak ziyaret edeceğiz. MHP bizlerde önümüzdeki süreçte yapılacak olan seçim çalışmalarında kavgadan uzak, sorunsuz bir seçim, seviyeli bir seçim geçmesini diliyoruz. MHP olarak bizlerin tavrını çok daha iyi göreceksiniz. İnsanların dostça bir ortamda seçimi geçirmelerini diliyoruz. Seçimlerin siyasi bir yarış olduğunu herkes bilmeli, düşmanca tavır sergilememeli biz bunun temennisindeyiz.”dedi.(FG)

ak parti muhsin eryılmaz ve abdulkadir sarıhan mhp cengiz cay ve mehmet üyük ziyaret (8)_640x427 ak parti muhsin eryılmaz ve abdulkadir sarıhan mhp cengiz cay ve mehmet üyük ziyaret (21)_640x427 ak parti muhsin eryılmaz ve abdulkadir sarıhan mhp cengiz cay ve mehmet üyük ziyaret (29)_640x427 ak parti muhsin eryılmaz ve abdulkadir sarıhan mhp cengiz cay ve mehmet üyük ziyaret (31)_640x427

1778 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle