Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Eryılmaz, “Nasır Tutmuş Eller Emeğinin Karşılığını Alacak”

Erkan Ilik | 10 Mart 2014 | Genel, Güncel A- A+

Eryılmaz, “Nasır Tutmuş Eller Emeğinin Karşılığını Alacak”

Cuma Pazarı’nda ve köylerde seçim çalışmalarını sürdüren Ak Parti Fethiye Belediye Başkanı Adayı Muhsin Eryılmaz köylünün emeğinin karşılığını alacağını,  her tür ürününün markalaştırılarak değerlendirileceğini belirterek, “Nasır tutmuş eller emeğinin karşılığını alacak” dedi.

Ak Parti Fethiye Belediye Başkanı Adayı Muhsin Eryılmaz, Çiftlik Belediye Başkanı ve Ak Parti Fethiye Belediye Meclisi Üyesi Adayı Halil Doğan, Çamköy Belediye Başkanı ve Ak Parti Fethiye Belediye Meclisi Üyesi Adayı Bekir Eser ve diğer belediye meclisi üyesi adayları, Ak Parti Fethiye İlçe Yönetim Kurulu üyeleri ve çok sayıdaki partililerle köylere çıkartma yaptılar.

Sabah saatlerinde Cuma Pazarı’nda esnaflar ve vatandaşlarla buluşan Ak Partililer daha sonra Nif, Kızılbel ve Söğütlü köylerinde seçim çalışmalarına devam ettiler.

Gittikleri her yerde olduğu gibi Cuma Pazarı ve köylerde de ilgi ve coşku ile karşılanan Ak Parti Fethiye Belediye Başkanı Adayı Muhsin Eryılmaz hem vatandaşların sorunları ve istekleriyle bire bir ilgilenirken, projeler hakkında da bilgiler veriyor. Merkezde olan birçok hizmetin köylerde de olacağını, özellikle tarım ürünlerinin daha iyi değerlendirileceğini ve nasır tutmuş ellerin emeğinin karşılığını alacağını söyleyen Muhsin Eryılmaz; merkezlerde olduğu gibi belde ve köylerdeki tüm cami, okul, sağlık ocağı, muhtarlık binaları gibi kamu alanlarının her türlü bakım, onarım, temizlik ve donanım gibi ihtiyaçlarının da belediyece karşılanacağı sözünü verdi.

Köylülerin ürünlerinin daha iyi değerlendirilmesi, markalaştırılarak pazarlanması için ihracatın önünün açılacağını, iç pazar araştırması yapılacağını, daha da önemlisi ekolojik tarım ve turizm için girişimlerde bulunacaklarını vurgulayan Ak Parti Fethiye Belediye Başkanı Adayı Muhsin Eryılmaz, geleceğin teminatı gençlere de sahip çıkacaklarını söyledi.

Gençlik Merkezleri Kuracağız

Geleceğimizin teminatı gençlere çok önem verdiklerini söyleyen Başkan Adayı  Muhsin Eryılmaz, “Gençleri olumsuz çevreden uzak tutmak ve sağlıklı nesiller için başta Fethiye merkez, Karaçulha, Çamköy, Ölüdeniz, Göcek, Üzümlü, Çiftlik Esenköy ve Arpacık olmak üzere her mahallemizde kolayca ulaşılabilen yeni spor tesisleri inşa edeceğiz.

Bir çok sosyal aktivitelere imkan sağlayan ve güvenli yeni mesire alanları oluşturacağız. Gençlerimizin faydalanabileceği geniş içerikli ve donanımlı eğitim programlarıyla geleceğin idealist gençlerinin yetiştiği gençlik merkezleri kuracağız.

Eğitim çağındaki çocuklarımızın okul ve eğitim programlarını desteklemek amacıyla etüt merkezleri oluşturacağız. Okullarda tespit edilen başarılı çocuklarımız için destek programları ve okul temsilcilerinin ilçeleri için geliştireceği projeleri paylaşabilecekleri gençlik şuraları oluşturacağız” dedi.

Muhtarlarımızla İstişare Toplantıları Yapacağız

Köylerde muhtarlıkların önemine de değinen Eryılmaz, “Yerel yönetimin önemli temsilcileri olan muhtarlarımızla 2 ayda bir istişare toplantıları yapılacak. Sorunlar bire bir dinlenilerek çözüme kavuşturulacak. Engelli vatandaşlarımızın sorunlarını doğrudan tespit edebilmek amacıyla düzenli toplantılar gerçekleştiren engelli platformu oluşturulacak.

Yardıma muhtaç yaşlılarımızın teknolojik imkanlarla acil yardım butonları ve direkt iletişim departmanları sayesinde takip edilecek ve acil durumlar ya da yardım gerektirilecek hususlara anında müdahale yaşam destek merkezi kurulacak” dedi.

Ak Belediyeler, Mutlu İnsanlar

Ak Partili belediyelerin yaptığı hizmetlerden örnekler sunan, Fethiye Belediyesi’nin çarşı merkezinden çıkamadığını, başta Patlangıç, Çatalarık, Cami Mahallesi, Karagedik gibi yerlere bile yeterli hizmeti götüremediğini söyleyen Ak Parti Fethiye Belediye Başkanı Adayı Muhsin Eryılmaz, yeni ve büyük Fethiye için insan odaklı projeler hazırladıklarının altını çizdi(FG)

Eryılmaz, “Nasır Tutmuş Eller Emeğinin Karşılığını Alacak” (7)_640x383 Eryılmaz, “Nasır Tutmuş Eller Emeğinin Karşılığını Alacak” (6)_640x377 Eryılmaz, “Nasır Tutmuş Eller Emeğinin Karşılığını Alacak” (5)_640x400 Eryılmaz, “Nasır Tutmuş Eller Emeğinin Karşılığını Alacak” (4)_353x480 Eryılmaz, “Nasır Tutmuş Eller Emeğinin Karşılığını Alacak” (3)_640x401 Eryılmaz, “Nasır Tutmuş Eller Emeğinin Karşılığını Alacak” (1)_640x382 Eryılmaz, “Nasır Tutmuş Eller Emeğinin Karşılığını Alacak” (2)_640x409

749 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle