Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Eryılmaz Meclis Üyeleri İle Kahvaltıda bir araya geldi

Erkan Ilik | 28 Ocak 2014 | Genel, Güncel A- A+

Eryılmaz Meclis Üyeleri İle Kahvaltıda bir araya geldi

30 Martta yapılacak olan Mahalli İdareler seçimleri için Ak Partiden Fethiye Belediye Başkan Adayı Olan Muhsin Eryılmaz Ak Partili Belediye Meclis Üyeleri ile Kahvaltılı bir toplantı gerçekleştirdi. Otel Mara’da gerçekleştirilen Toplantıya Muhsin Eryılmaz’ın yanı sıra Ak Parti İlçe Başkanı Kadir Sarıhan, Ak Partili Fethiye Belediye Meclis Üyeleri Hüseyin Güzel, Süleyman Koca, Sıra Aydın, Ayşegül Esen, Muhittin Kayabaş ve Ramazan Duran katılırken Geçtiğimiz günlerde yapılan toplantıda Aday Belirleme Sürecinde izlenen yol haritasından ve Teşkilatın hiçbir zaman yanlarında olmadığından şikayet eden Selahattin Kayaman ise Kahvaltılı toplantıya katılmadı. Toplantıda ilk olarak konuşan Ak Parti Fethiye İlçe Başkanı Kadir Sarıhan  “Birkaç gün önce yapmış olduğumuz Aday tanıtım kahvaltımızda bir arkadaşımızın parti içerisinde gayet demokratik bir şekilde gizlemeden kapalı örtülü sizden basından gizlemeden yalıtılmış bir ortam oluşturmadan doğaçlama gayet açık ve net bir şekilde kısaca görüşlerini tepkilerini kendi fikirlerini bildirmişlerdir. Selahattin beyden bahsediyorum. Fethiye’de karınca kaderince elinden geldiğince bu büyük camiaya belediye meclis üyesi olarak hizmet etmiştir. Kendisine teşkilatım adına teşekkür ediyorum. Şu an Selahattin bey kendi mazereti nedeniyle özel sağlık problemi sebebiyle aramıza katılamadılar. Geçen gün toplantıda çıkan neticenin dışarıya aksettirilme şeklinden çok hoşnut olmadığımızı belirtmek istiyorum.   Aksediş şekli farklı olabilir ama gördüğünüz gibi eksiksiz belediye meclis üyeleri arkadaşlarımız buradadır. Selahattin Bey arkadaşımız katılamayacağını kendi mazeretini bizlere bildirdi. Bizim birliğimizde dirliğimizde hiçbir sıkıntımız yoktur, olmayacaktır. Mutlaka süreç içerisinde herkesin kendi penceresinden değerlendirmeler olmuştur.  Burada gerçek demokrasinin içerisinde tek tip adlanmayan görüşlerin içerisinde bir farklılık bir çeşitlilik olarak kabul ediyor bunu da böyle değerlendiriyoruz” dedi.

Ak Parti Fethiye Belediye Başkan Adayı Muhsin Eryılmaz ise “Fethiye halkımıza hizmet için yola çıktık.  Bu hizmetin heyecanı içerisindeyim. inşallah bize güven duyan sevgili hemşerilerimizin desteğiyle bu defa Fethiye’de ipi göğüsleyeceğimize inanıyorum bundan hiç kuşkumuz yok. Bunu samimi olarak ifade ediyorum.  Çünkü 2009 seçimlerinde Fethiye halkı bize kucak açtı bağrına bastı gönüllerde az da olsa bize yer verdiler belki de çok yer verdiler onu önümüzdeki dönemde göreceğiz. Biz bu defa geçen dönemdeki Fethiye halkıyla tanışıklığımız üzerine daha fazla kucak açacağız onların tamamını kucaklayacağız. İnsanlar arasında hiç bir ayrım yapmayacağız. Hangi siyasi partiye mensup olursa olsun nereye oy verirse versin veya hangi etnik gruba mensup olursa olsun bütün hemşerilerimiz bütün dünya insanlarımız bizim kardeşimizdir.  Biz insanları yaradan dan dan ötürü seviyoruz bu nedenle insanlar arasında ayrım söz konusu olmayacaktır” dedi. Bizim hedefimiz yeni ve büyük Fethiye’dir diyen Muhsin Eryılmaz “Yeni Fethiye diyorum çünkü Fethiye’nin yeniliğe ihtiyacı var. İkinci olarak 5397 sayılı kanunda Fethiye Belediyesinin görevleri açık bir şekilde yazılmıştı. Her belediyenin yapacağı görevler aynıdır. Büyükşehir belediyesi ile Fethiye Belediyesinin aynı belediyeden olması gibi bir görüş var biz buna katılmıyoruz. Bizlerde Büyükşehir belediye başkan adayımızla birlikte elimizden geleni yapacağız seçimi kazanmak adına çalışmalarımızı yoğunlaştıracağız. Büyükşehir Belediye Başkanı ayrı bir partiden de olsa bizler emin olun kavga etmeden uyumlu bir şekilde çalışmalarımızı yürüteceğiz. Siyasette kavga yok birlik beraberlik için uyumlu bir siyaset izleyeceğiz Fethiye Belediye Belediyesini Uzunyurt köyünden Yakacık köyünden bütün belediyelerimiz dahil yapacağımız görevler hazır. Hepsinin aynı partiden aynı olması insanlara güvenmemektir. Demokrasiye aykırıdır. Büyükşehir belediye başkan adayımız hem Fethiyeli hem Seydikemerlidir biz bu yönden de şanslıyız. Başka bir siyasi partiden de belediye başkan adayı olabilir. Halkımızın demokratik tercihleridir. Saygı duymak zorundayız. Kim belediye başkanı olursa olsun. Bizler Büyükşehir belediye başkanımızla düzgün bir şekilde çalışacağız. Fethiye halkı rahat olsun önemli olan iletişimdir. Hiç kimse ile kavga etmeyeceğiz. Fethiye Huzurun Batı Akdeniz’in incisi olacaktır. İddialı bir kent olacak bunda gecikildi telafisi var bizler 5 yıllık hizmetle 20 yıllık Fethiye’yi hazırlanmış olacağız. Önümüzdeki günler projelerimizi açıklayacağız. 27 yerleşim biriminde olan en ücra noktada o hizmet olacak hizmetler en ücra noktadan başlayacak” diye konuştu.(FG)

otel mara muhsin eryılmaz kahvaltı (1)_320x480 otel mara muhsin eryılmaz kahvaltı (2)_320x480 otel mara muhsin eryılmaz kahvaltı (3)_640x427

729 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle