Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Eryılmaz Marka Şehir Sözü Verdi

Erkan Ilik | 04 Mart 2014 | Genel, Güncel A- A+

Ak Parti Fethiye Belediye Başkan Adayı Muhsin Eryılmaz, yoğun yağmura rağmen seçim çalışmalarına ara vermedi. Bu kapsamda Çiftlik Beldesi, Kargı, Yanıklar ve İnlice köylerine ziyaretler gerçekleştirdi

Belediye meclis üyesi adayları ile birlikte Çiftlik Belediyesi’ni ziyaret eden Eryılmaz, “Şu ana kadar beldemizde iki belediye başkanı görev yaptı. Birisi Ali Keçebaş, diğeri de belediye meclis üyesi adaylarımızdan M. Halil Doğan… Şu anda 3 trilyonluk bir yatırım yapıyor, içme suyu problemini çözüyor. Altyapı sorunlarını gideriyor. Fethiye’nin bile bu sorunları varken; Çiftlik Beldesi’nde bu sorunu çözdüğü için kendisine teşekkür ediyorum. Halil Bey belediye meclis üyesi, ben de belediye başkan adayı olarak yolumuza devam ediyoruz. Önümüzdeki dönem hem Fethiye’ye hem de mahallelerimize hizmet edecek olmanın heyecanını yaşıyoruz. Çiftlik Beldesi merkeze en yakın mahallemiz, buraya da hizmetlerimiz artarak devam edecektir. Buranın turizmden daha fazla pay almasını istiyoruz” dedi.

Çiftlik Belediye Başkanı aynı zamanda Ak Parti Belediye Meclis Üyesi Adayı olan M. Halil Doğan açıklamasında, “Başkan adayımıza ve ekip arkadaşlarıma ziyaretinden dolayı teşekkür ediyorum. 30 Mart tarihine kadar çalışmalarımız devam edecek. Su şebekesi ile ilgili çalışmalarımız son aşamaya geldi. Su depomuzun yapımı tamamlandı. Halkımıza hizmetlerimiz devam edecek” ifadelerini kullandı.

Ziyaretin ardından AK Parti Fethiye Belediye Başkan Adayı Muhsin Eryılmaz ve beraberindeki heyet esnaflara hayırlı işler diledi. Hem vatandaşlar hem de esnaflardan büyük ilgi gören Eryılmaz, daha sonra sırasıyla Kargı ve Yanıklar köylerinde sohbet toplantıları gerçekleştirdi. Projelerini anlatan Eryılmaz, daha fazla hizmet için 30 Mart Pazar günü yapılacak seçimler için destek istedi.

İnlice Köyü’nde kalabalık bir topluluk tarafından karşılanan AK Parti Fethiye Belediye Başkan Adayı Muhsin Eryılmaz, yoğun katılımlı bir toplantı gerçekleştirdi. Vatandaşlara hitap eden Eryılmaz, “Büyükşehir belediye sistemine geçtik. Muhalefet bu sistem ile ülkenin bölüneceğini öne sürdü. Bölündü mü? Büyükşehrin gelmesi demek, hizmetin ayağınıza kadar gelmesi demektir. Altyapı hizmetlerini büyükşehir, diğer hizmetleri ise ilçe belediyeleri gerçekleştirecek. Hizmetlerde bütünlük sağlanmış oldu. Tasarruf sağlandı, Muğla’da 61 belediye vardı; bundan böyle yeni kurulan 2 ilçe ile birlikte 14 belediye olacak” dedi.

“5 sene önce adaylar olarak derelerin ıslahı, körfezin temizlenmesi, kruvaziyer iskele sözleri verdik” diyen Eryılmaz, “Fethiye Belediyesi bunlardan hangisini yaptı. Şu anda yapılan derelerin ıslah çalışmasını merkezi hükümet yapıyor. Merkezi hükümet 13 trilyon harcayarak, derelerin ıslahını gerçekleştirdi. Hem projelerimizle hem de desteklerle körfezi de temizleriz. Kruvaziyer iskelenin yanında hem Fethiye’ye hem de Göcek’e mega yat marinalarını yaparız. Fethiye’yi dünya markası haline gelmiş bir turizm kenti yapalım. Sizlerin desteği ile Fethiye değişim istiyor. Bu işe öncü olup, ekibimizle birlikte Fethiye’ye çığ gibi hizmet yağdıracağız” dedi.(FG)

Eryılmaz Marka Şehir Sözü Verdi (1)_640x361 Eryılmaz Marka Şehir Sözü Verdi (2)_640x361 Eryılmaz Marka Şehir Sözü Verdi (3)_640x360 Eryılmaz Marka Şehir Sözü Verdi (4)_640x361 Eryılmaz Marka Şehir Sözü Verdi (5)_640x361 Eryılmaz Marka Şehir Sözü Verdi (6)_640x361 Eryılmaz Marka Şehir Sözü Verdi (7)_640x361 Eryılmaz Marka Şehir Sözü Verdi (8)_640x361

 

315 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle