Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Eryılmaz, “Herkesin Görüşüne Saygılıyız”

Erkan Ilik | 17 Mart 2014 | Güncel A- A+

AK Parti Fethiye Belediye Başkan Adayı Muhsin Eryılmaz, yaklaşan yerel seçimler öncesi çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda Çarşı Caddesi ve Tütün Sokak’taki esnafları ziyaret eden Eryılmaz ve beraberindekiler, yoğun bir ilgiyle karşılandılar. Seçim çalışmalarını değerlendiren AK Parti Fethiye Belediye Başkan Adayı Muhsin Eryılmaz, “Seçim çalışmalarımızı tüm hızıyla sürdürüyoruz. Bu kapsamda esnaf ziyaretleri yapıyoruz. Her geçen gün halkımızdan daha büyük destek görüyoruz. Biz Fethiye’mizde klasik belediyecilik hizmetlerinin yanında, projelerimizle ilçemizin kaderini değiştireceğiz. Fethiye’yi turizm alanında marka haline getirecek tesisler yapacağız. 18 trilyonluk bir yatırım olan derelerin ıslahı işini merkezi hükümetimiz yapıyor. Kısa bir süre sonra tamamlanacak. Antik tiyatro da hükümetimiz tarafından restore ediliyor. Bunun arkasını getireceğiz. Körfezimizi temizleyip, kruvaziyer gemi iskelesini yapacağız. Böylelikle esnafımız ve halkımız daha çok turistin gelmesi ile rahat bir nefes alacak. Fethiye için elbette bunlar yetmez. Fethiye’yi üniversiteler şehri haline getireceğiz. Halkımızın hayatını insan odaklı çalışmalarımızla kolaylaştıracağız, parke taşı yapım işlerinden hiçbir ücret talep etmeyeceğiz. Bütün plajları sonuna kadar halkımıza açacağız. Kordonboyu ve sahil bantlarını daha kullanılabilir hale getireceğiz. Bisiklet yollarını kordonun üzerine alacağız. Halkımızın yürüyebileceği yerleri daha da genişleteceğiz. 30 Mart’a kadar çalışmalarımızı aralıksız sürdüreceğiz” dedi.

Kat artırımı konusunda yöneltilen soruyu Eryılmaz, “İnsanlarımızın işini kolaylaştırmak için buradayız. Fethiye’mizde imarla ilgili sorunlar var. Biz bunları ruhsatlandıracağız. Fethiye, ÖÇK bölgesi olduğu için kat sınırlaması var. Biz bu sorunlara çare bulacağız. Bu konuyu Ankara’daki ilgililere aktardım. Bununla ilgili detaylı açıklamayı önümüzdeki günlerde yapacağız” şeklinde cevaplandırdı.

“Biz ilçemize barış ve kardeşliği getirmek istiyoruz” diyen Eryılmaz, “Son günlerde gördüğünüz gibi nahoş olaylar yaşanıyor. Yakın bir zamanda turizm sezonu açılıyor. Bu olaylar Fethiye’ye ve vatandaşlarımıza zarar verir. Herkesi sükûnete ve sağduyulu olmaya davet ediyorum. Artık bu tiyatro oyunlarına Fethiye’de son vereceğiz. Bu tür provokasyonlara halkımız prim vermiyor. Bütün amacımız ilçemizi huzurlu, sakin güler yüzlü insanların yaşadığı bir yer haline getirmek. Biz herkese saygılıyız. Sadece seçim çalışması için birkaç afiş astık. Bu olayı oy kaygısıyla abartanlar var. Herkesin görüşüne saygılıyız. Herkes özgürce iradesini ortaya koyabilmeli” dedi. (FG)

 

407 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle