Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Eryılmaz, “Fethiye’nin büyük projelere ihtiyacı vardır”

Erkan Ilik | 23 Mart 2014 | Güncel A- A+

Eryılmaz, “Fethiye’nin büyük projelere ihtiyacı vardır”

Fethiye’nin yaşanabilir bir turizm kenti olması için daha büyük projelere ihtiyaç olduğunu söyleyen Ak Parti Fethiye Belediye Başkanı adayı Muhsin Eryılmaz, “Fethiye’nin önünü tıkayanlar kenara çekilsin. Fethiye’nin büyük projelere ihtiyacı vardır. Fethiye’ye hizmet, Fethiye sevdalılığı böyle olur”  dedi. 30 Mart’ta yapılacak yerel seçimler öncesi seçim çalışmalarını sürdüren Ak Parti Fethiye Belediye Başkanı Adayı Muhsin Eryılmaz, Fethiye İlçe Teşkilatı ve belediye meclisi üyesi adayları Kesikkapı Mahallesi’nde de yoğun ilgi ile karşılandı.

Kesikkapı Mahallesi’nin bazı bölgelerinin çok bakımsız olduğunu, Fethiye merkezde böyle bakımsız sokakların Fethiye’ye hiç yakışmadığını söyleyen Eryılmaz, Fethiye’ye TOKİ’nin getirileceğini, dar gelirli vatandaşların uygun fiyata kira öder gibi ev sahibi olacağını, istihdamı arttırıcı büyük projelerle Fethiye’nin önünü açacaklarını söyledi.  Gerçek Fethiye sevdalısı olmanın Fethiye’nin önünü açmaktan geçtiğini söyleyen Ak Parti Fethiye Belediye Başkanı adayı Muhsin Eryılmaz, merkezi hükümetin bütün imkanlarını Fethiye’ye getireceklerini yeniledi. Fethiye İşletme Fakültesi için 490 dönümlük, Değirmenbaşı’nda okullar için eğitim kampüsü, yine aynı bölgede spor tesisleri alanı tahsis edildiğini, Fethiye’de duble yollar açıldığını, bunların hepsinin merkezi hükümet tarafından yapıldığını belirten Eryılmaz, “Merkezi hükümetin imkanlarını Fethiye için seferber edecek olmamız bazılarını kızdırıyor. Fethiye’nin çok büyük projelere ihtiyacı var. Seçimle gelenin asla mazeret üretme lüksü yoktur. Yok, hükümet engel oldu, yok bu oldu deme gibi bir lüksün olamaz. Ondan yapamadım, bundan yapamadım lafları karın doyurmaz. Halkın da işine yaramaz.

Kardeşim yapamıyorsan Fethiye’nin, gerçek Fethiye sevdalılarının önünü açacaksın. Fethiye sevdalılığı lafla olmaz, icraatla olur. Yeni ve büyük Fethiye için Fethiye’nin hizmete, mega projelere ihtiyaç vardır. Bunu da biz yaparız.” Dedi.  Daha fazla istihdam için işadamlarını Fethiye’ye getireceklerini, daha fazla iş, aş için yatırım yapacaklarını söyleyen Eryılmaz, sosyal belediyeciliğin Fethiye’de en iyi şekilde uygulanacağını, kimsesiz, yaşlı, bakıma ihtiyacı olanların her tür sorunlarına yardımcı olunacağını, okulların, camilerin bakım ve ihtiyaçlarının, bütün cenaze işlerinin belediye tarafından yapılacağını yineleyerek bazı projeleri hakkında da bilgiler verdi. (FG)

 

Ak Parti Muhsin Kesikkapı (1)_640x427

420 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle