Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Eryılmaz “Fethiye’mizde Barış Ve Kardeşliğin Hüküm Sürmesini Diliyoruz”

Erkan Ilik | 13 Mart 2014 | Genel, Güncel A- A+

Eryılmaz “Fethiye’mizde Barış Ve Kardeşliğin Hüküm Sürmesini Diliyoruz” (1)_640x462 Eryılmaz “Fethiye’mizde Barış Ve Kardeşliğin Hüküm Sürmesini Diliyoruz” (2)_598x480 Eryılmaz “Fethiye’mizde Barış Ve Kardeşliğin Hüküm Sürmesini Diliyoruz” (3)_569x480 Eryılmaz “Fethiye’mizde Barış Ve Kardeşliğin Hüküm Sürmesini Diliyoruz” (4)_600x480 Eryılmaz “Fethiye’mizde Barış Ve Kardeşliğin Hüküm Sürmesini Diliyoruz” (5)_640x399

AK Parti Fethiye Belediye Başkanı Adayı Muhsin Eryılmaz ve beraberindekiler seçim çalışmaları kapsamında Köprübaşı civarı ve Atatürk Caddesi üzerindeki esnafları ziyaret ettiler. Eryılmaz ve beraberindekiler MHP Fethiye Belediye Başkanı Adayı Mehmet Üyük’ün seçim ofisini ziyaret ederek, örnek bir davranışta bulundular.

Fethiye programı için seçim bürosunda bulunan MHP Muğla Milletvekili ve Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Erdoğan ve Eryılmaz, ilçemizde yaşanan olaylara ilişkin değerlendirmelerde bulundular. Birbirlerine başarılar dileyen Eryılmaz ve Erdoğan, hafta sonu Fethiye’de yaşanan olaylar hakkında yaptıkları açıklamada birlik, beraberlik ve sağduyu çağrısında bulundular.

AK Parti Fethiye Belediye Başkan Adayı Muhsin Eryılmaz, “Seçim çalışmalarımızı hızla sürdürüyoruz. Bu kapsamda halkımızla buluşuyoruz. Köprübaşı civarında esnaf ziyaretleri ile günü değerlendireceğiz. MHP Seçim Bürosu’nda büyükşehir belediye başkan adayı ve milletvekili Mehmet Erdoğan ile karşılaştık. Aynı bakanlığın mensubu olduğumuz için geçmişe dönük bir dostluğumuz, abi-kardeş ilişkimiz var. Çıktığı bu yolda kendilerine başarılar diliyorum. Fethiye’mizde barış ve kardeşliğin hüküm sürmesini diliyoruz. Son günlerde yaşanan olaylar hepimizi üzmüştür. Bu olaylara sebep olanların bir an önce bulunmasını istiyoruz. Bu konuda yetkililerden hassasiyet bekliyoruz” dedi.

MHP Muğla Milletvekili ve Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Erdoğan açıklamasında, “Türkiye’deki bin yıllık kardeşliği bozmak isteyen şebekeler var. Bu şebekelerin buraya kadar gelmesine sebep olan siyasi güçlerin tasfiye edilmesine yönelik çalışmalar yapıyoruz. Huzuru bozmak isteyen bu kişiler yargı karşısına çıkartılmalı ve hesap sorulmalı” dedi. AK Parti Fethiye Belediye Başkan Adayı Muhsin Eryılmaz ve beraberindekiler caddedeki esnaf ziyaretlerini sürdürdü.(FG)

 

590 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle